Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / soitron 2nd line - kolko pytat nastupny?

soitron 2nd line - kolko pytat nastupny?

emko, 07.12.2011 21:53

Re Hochstapler:
10 - 15 % nizsie ? mozno medzi agenturami. Soitron je cele zle... uz by som tam nikdy nesiel pracovat. Hovoria si IT firma ale vecsinu projektov maju outsourcing cize sa to sprava len ako agentura....
Ja konretne som pracoval na projekte pre HP, potom si HP zobralo zamestnancov pod seba a kazdy si polepsil zhruba o 400-600 eur v hrubom.
S tym ze ziskal ovela vecsie moznosti na dalsi rast, zmenu pozicii atd... co v soitrone moc mozne nebolo kedze to dost brzdili.
Dalsi priklad je fluktuacia zamestnancov - zhruba raz za pol rok sa nam vymenil cely team... vsetci sli prec za lepsim, a potom sa vracali uz priamo pod HP. Po prechode pod HP klesla takmer na 0.
Soitron je proste slovenska firma so slovenskym managementom ktory je dost nenazrany a dost zavadza vlastnych podriadenych. Ak tam pojdete niekto pracovat a dostanete managera Zima tak si to mozete hodit... clovek je cely zle ako manager... teda pokial mu neleziete niekam..
Jedinou vinimkou s ktorou som sa stretol bol pan Pavol Nemeth - Technicky / outsource director ktory je velmi ustretovy a vie pochopit zamestnancov a aj zjednat napravu.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 53