Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Praca v DELL na Slovensku ?

Praca v DELL na Slovensku ?

Megy, 25.04.2017 08:05

Re okoloiduci: Tiez som mala tu moznost vyskusat si pracovat pre firmu Dell a po dvoch mesiacoch som si to velmi rychlo rozmyslela. Tuto firmu som brala ako naozaj serioznu a uspesnu firmu. Od prveho pohovoru ma len zavadzali a podavali mi nepravdive informacie o danej praci. Po nastupe do prace som mala tyzdenny trening teoretickej casti, kde vam tyzden prezentuju desiatky roznych nastrojov, systemov s ktorymi budete pracovat. Po tyzdni ma presunuli na floor, kde sa mi trener venoval iba par hodin a potom ma nechali robit samu a nikto sa viac so mnou nebavil. Cize trening bol asi takyto ze urob si a nauc sa sam, alebo pytaj sa svojich kolegov ktori maju dost svojej prace. Samozrejme na pohovore mi bolo slubovane min. 2 az 3 mesiace treningu kde bude trener sediet po cely cas pri mne a vsetko bude robit so mnou. Opak bol vsak pravdou. O pracovnej pohode ani nehovoriac, ta zla atmosfera a energia bolo dost aj na kona. A manazerka? Od nej som naozaj ocakavala seriozny pristup a profesionalitu, ale marne. Po kazdom dalsom pohovore prisla na floor a zacala rozpravat a riesit zaujemcu s podriadenymi a takto sa spolu smiali a ohovarali. Tolko energie, nervov a stresu co clovek dal to tejto prace za tak kratku dobu je neskutocne. Samozrejme, mozno nie na vsetkych oddeleniach to takto funguje ale myslim ze manazeri su vizitkou firmy. Ja by som rozhodne uz nikdy pre Dell pracovat nechcela.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 25