Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Praca v DELL na Slovensku ?

Praca v DELL na Slovensku ?

okoloiduci, 04.02.2017 17:39

Re Pejpa: Skor sa bali, ze by mu museli dat vyssi plat, resp., ze by odtial priskoro zdrhol, tak sa vyhovorili. Ta firma nestoji za moc, platy tahaju co najnizsie, benefity s vynimkou maleho prispevku na jazykovy kurz su tragicke, oproti nim dokonca aj IBM vyhrava a taky Johnson Controls ziari ako hviezda. Treningy akymi si clovek skrati utrpenie v takej IBM v Dell neexistuju. Najtrapnejsie mi prislo, ze hoci zamestnavatel ma povinnost vyclenit pracovny cas na BOZP, v Dell to musi spravit este pred nastupom cez e-learning v ramci svojho volneho casu. Low end, ze je z toho jednemu do placu. Cloveka scanuju akoby siel pracovat do FBI. Office je vylozene nechutny, zatemneny, sterilny, stereotypny, clovek ak sa nepozrie,nevie, ci vystupil na 2. alebo na 5. (stylizacia kuchyniek vsade ta ista, clovek sa tam citi ako v nejakom blbom ne). Jedine pozitivne ma napadne, ze tam nie je tak toxicka pracovna atmosfera ako napr. v IBMke.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 55