Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Accenture SAP junior platy

Accenture SAP junior platy

Laco, 15.03.2010 15:31

Ahojte, mám jednu konkrétnú otázku o Accenture v BA. kolko tam moze zarabat jeden SAP junior? Mám 1,5 prax v Maximo, ale bavi mi SAP. Teraz pracujem pre IBM v zahranici. Mám dobrú anglictinu, nemcinu a este aj pokrocily rusky jazyk. Diki moc

reagovať    poslať známemu

asdfasdf, 17.03.2010 13:21

Re Laco:
len ostan u IBM v zahranici...

Laco, 17.03.2010 15:48

Re asdfasdf: a co ked to zahranicie je madarsko, kde zarobim okolo 700 euro, a z toho este platim dan (co je v madarsku ovela vacsie ako u nás).
Re diskuter: Takze najlepsie je podla teba ist do SAP? este vies mi povedat iné firmy, kde sa to oplati robit?
diki

asdfasdf, 17.03.2010 17:39

Re Laco:
nedivaj sa len na plat ale aj na zivotne naklady
za 700E brutto v bratislave zaplatis tak prenajom garzonky a mozno ti ostane na mesacnik na autobus
pod 2k brutto je to financna samovrazda pre cezpolneho...

Zuzinka, 17.03.2010 15:26

Re asdfasdf: asdfasdf ma pravdu...ist do tej firmy je iteckarska samovrazda :D....vraj z tej firmy odchadza podozrivo vela ludi a to neznaci nic dobre :D

diskuter, 17.03.2010 15:25

Re Laco: haha, viem kolko mal pred 3 rokmi (26) teraz neviem. Ale do ATS radsej nechod, najlepsie ist priamo do SAP.

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 56