Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Kriza a pohovory

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Kriza a pohovory

african, 14.03.2010 16:32

Zdravim. Mate zle skusenosti s pohovormi pocas krizy ? Mne sa zda, ze firmy chcu ist s platmi dole nejako.
Dokonca 2 firmy a 1 personalka sa mi vobec neozvali potom, co som bol u nich osobne na pohovoroch. Neposlali ani email.
Tiez sa vam uz niekto neozval po osobnom pohovore ?
PS: som java programator

reagovať    poslať známemu

Rex, 14.03.2010 16:36

Re african: to je celkom beznny jav ze sa ti neozvu. ja sa len cudujem ze sa ti neozvali ako JAVA programtorovi.

jerry, 16.03.2010 08:16

Re african: jj je to bezny jav. A aj s platmi idu firmy dole, ani nie pre krizu, ale pretoze je prebytok ludi, ked to napr. porovnam spred dvoch rokov.
A to ze je prebytok ludi je chybou VS. Vyrabaju Ing ako na beziacom pase, bez akychkolvek vedomosti, ved hlavne, ze skoly dostanu za studentov dotacie.

ruckavysavaca, 19.03.2010 06:17

Re african: zabudni na pojem kriza ... ak ti nepisu nezufaj a hladaj dalej

samouk, 30.06.2010 05:10

Re ruckavysavaca:
To je naozaj cudne ze sa uz neozyvaju ani Java programatorom, mna by zaujimalo ako vlastne z prihlasenych ludi vyberaju, hadzu si kockou alebo idu podla abecedy ci skor podla veku alebo nebodaj pohlavia ? Je to uz az smiesne, ze sa neozvu ani vtedy ked splnas ich poziadavky do bodky, pochopila by som ked nesplnas aspon jedno kriterium (a tym moze byt aj nepisane kriterium - pohlavie). Skor si myslim ze su prilis preberavci a naladovci a mozno maju aj komplexy z toho co o sebe napises ak napises, ze vela vies na ich zaludok

kli to rys, 30.06.2010 13:22

Re samouk: domyslavost a vztahovacnost je nevhodna vlastnost do timovej prace ..

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 63