Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Školenie junior JAVA programátorov v IT firmách

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Školenie junior JAVA programátorov v IT firmách

fred, 07.01.2010 03:51

existuju v bratislave IT firmy, ktore prijimaju junior java programatorov a dokladne ich vyskolia?

reagovať    poslať známemu

otec, 07.01.2010 17:26

Re fred: hladaj vo vyhladavaci skratku FEI

asdfasdf, 07.01.2010 19:42

Re otec:
na vyske sa este nikto programovat nenaucil aj ked si to zopar jedincov mysli...

fred, 07.01.2010 23:20

Re otec:
vdaka za informaciu. FEI je znama "firma", ale toto som nemal na mysli :)
ocakaval som skor odpoved: "vyborne skoliace programy pre nastupujucich juniorov ma firma xxx. hned po nastupe ma poslali na 2 mesacne intenzivne skolenie. velmi mi to pomohlo."
pripadne: v sucasnej dobe je taky nadbytok programatorov, ze firmy sa vykaslali na skolenie juniorov a prijimaju uz len seniorov a guru ;)
cize zaujima ma, ci sa niecomu takemu vobec nejake firmy venuju.. a ak ano, tak ktore.
ak nie, potom nemusis pisat ktore ;)

pepo, 08.01.2010 15:13

Re fred: ja som davno nevidel zeby bral niekto zaciatocnikov bez praxe, jediny moj typ je Accenture, ti robia nabor skor v radoch stredoskolakov ci absolventov.

fred, 08.01.2010 16:47

Re pepo: vdaka, presne takuto odpoved som chcel "pocut" :)

Formula 3000, 08.01.2010 21:17

Re fred: nastupoval som tam pred 3 rokmi ako .NET developer junior ale tie hlupe ciciny ma poslali testovat do prahy a potom robit nejake haluze (VB script) do rumunska aj ked na pohovore slubovali .NET!! NEODPORUCAM. (Len ak fakt nemas nic ine)

asdfasdf, 08.01.2010 23:25

Re Formula 3000:
a ak si to robil ako zamestnanec tak si seriozny blb!

fred, 09.01.2010 02:12

Re Formula 3000: praha, rumunsko alebo podobne vylety by mi nevadili.. ale poziadavky v rozpore s pociatocnou dohodou by mi velmi vadili. nemam rad neseriozne jednanie. ak chcem programovat v jave a nastupim ako java programator, tak aj ocakavam, ze odo mna budu pozadovat programovanie v jave a nie v asembleri, alebo cobole. takze nieco take by u mna asi nepreslo..

Formula 3000, 09.01.2010 13:09

Re fred: nebol som za cestovanie ale robil som to lebo mi stale slubovali C# projekt ale to ani po roku neurobili tak som odisiel. Takze zhrniem, ako C# developer som neurobil ani riadok v C# kode vo firme. Oni ta proste hodia kde maju projekt aby im za teba firma ktorej ta hodia zaplatila. Su mozno aj lepsie pripady ale toto je moj. Vsak skus a po 3 mesiacoch uvidis, ak nebudes robit javu daj vypoved. (stvrtina zamestnancov odchadza do 1 roka, preto tolko novych beru)

fred, 10.01.2010 17:22

Re Formula 3000: ak sa niekedy dostanem do podobnej situacie, tvoju skusenost urcite zohladnim pri hladani riesenia.. vdaka.

otec, 07.01.2010 21:09

Re asdfasdf: citaj pozorne ... otazka bola o vyskoleni nie "programovat naucil" ...

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 42