Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

bigfoot, 02.03.2010 15:01

Re bbbb:
jasne v podstate suhlas :)..ja som tiez z gympla a 1 rok som pracoval aj v zahranici,chcel som jednoducho vediet ako to chodi vo svete a nie pocuvat o tom v skole co su vo vacsine keci ..a vyskusat si jazyk, potom som prisiel na to, ze skor sa doma vysvihnem a zacal sa tu obracat a po roku som mal super flek VSskolaka akurat za mensi plat( jedina vyhoda VS na svk podla mna)..potom prisla samozrejme VS( aj denne aj ext.) ale ak to porovnavam co som sa naucil tam a v praci je to velky rozdiel...potom ak si porovnam spoluziakov z gympla, ktorí sli priamo na VS nemali vobec motivaciu sa ucit( kedze vacsinou neboli a nevideli ako je bez toho) a ak porovnam aj to ze uz v 2. rocniku chodili na 2 dni do skoly a dost sa im narusila aka-taka moralka( piju ako duhy :)) nemaju pracovne navyky, malu mieru zodpovednosti atd. nevidim to velmi pozitivne...samozrejme vela takych nie je ale su v mensine...a ak sa na to takto pozriem, vidno, ze na SVK je VS vzdelanie precenovane a s tym suvisi aj to ako to tu doma beru( ked sami chodili na rovnake skoly )..hlavne personalky...co je hlavne, a mne prinosom, naucil som sa doverovat vlastnym nazorom a videniu veci, obhajit si ich ale aj tolerovat ine..na VS je to skor o masovosti a stadovosti co do uvazovania aj konania.. a ci ta VS zmeni?? ..ako-koho ..podla toho kto ma kde startovaciu liniu.. takze ta pravda je niekde medzi zastancami VS a tymi z praxe ..no vela zavisi od priorit a uhla pohladu kazdeho, z ktoreho vychadza ... dolezite aby sme boli spokojni .. :)

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 59