Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Skola a IT

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Skola a IT

bbbb, 01.03.2010 21:08

Re bigfoot: Z casti mas pravdu, zavisi velmi na ludoch. Ja som sa pocas VS vzdelaval ako sa dalo a vyuzil aj pobyt v zahranici a snazil som sa vyuzivat co mi skola dala. Preco som ale nesiel pracovat hned po SS? No kvoli tomu, ze som nevedl co chcem, mal som iba gymnazium, nevedel som dobre jazyk, kde by som skoncil? asi dost zle, kedze som nebol z BA. No mozno by som siel do zahranicia ako vsetci. Ale VS neni len o tom co kto vie, VS skola cloveka zmeni ako vojna napriklad. Clovek po VS je na tom osobnostne inak ako clovek zo SS, ale to nehvorim ze je niekto na tom horsie alebo lepsie, len pohlad SS a VS vzdelaneho cloveka na zivot je odlisny. Hlavan vec na co je dobra VS je to ako ta ludia beru a to halvne na slovensku, kde to je zakoreene dost hlboko. Ku cloveku s titulom sa spravaju uplne inak, hlavne tie starsie generacie. Ked to na zaver zhodnotim, clovek so SS s vekom 24 je na tom momentalne lepsie (prax, skuenosti, plat) ako clovek s VS s vekom 24 rokov, ale vacsiu perspektivu rast a sancu sa presadit ma clovek s VS.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 56