Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Ako prebieha pohovor v ESET?

Ako prebieha pohovor v ESET?

Bet, 23.06.2017 12:51

Re M: Haha, akurat som tiez nadabila na tuto diskusiu, pozeram ze z roku 2009, ale vcelku ozivena :)
myslim si, ze im mohol typek, co ho zobrali, nakoniec odmietnut, preto sa inzerat objavil opat, ale tak odmietli ta takym menej bolestnym sposobom..
Ja som sa teraz hlasila na poziciu do ESETu, odpisali mi asi po 10 dnoch a nakolko som v UK tak budem mat skype interview.. tak som zvedava :)
Inak samozrejme si myslim ze treba mat ambicie a nenechat sa znechutit hlupymi (a casto gramaticky nekorektnymi, co vypoveda samo za seba) reakciami ze ked nemas skolu a 15rocnu prax mozes tam ist len umyvat zachody ;) nikto uceny z neba nespadol, nemaju tam iba jeden typ prilezitosti, a ani vysoka skola z nikoho nerobi genia, i ked si to vsetci radi namyslame :D

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 46