Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

M, 11.05.2017 21:16

Stará téma, ale stále žije a tiež som z nej čerpal informácie, tak aj ja prispejem.
1. Od poslania CV po telefonát od HR uplynul asi týždeň. Dostal som zadanie na vypracovanie blízke reálnym zadaniam na danej pozícii (IT pozícia, ale nie programátor ani analytik infiltrácií či pod.). Času na vypracovanie bolo dosť - dohodli sme sa, že ho dodám do dvoch týždňov.
2. Po odovzdaní vypracovania po cca ďalších dvoch týždňoch pozvanie na osobný pohovor s členmi tímu a personalistkou. Priebeh úplne štandardný a aspoň z mojej strany vnímaný pozitívne, žiadne otázky typu "Koľko izotopov uhlíka sa zmestí do autobusu č. 95 pri splne mesiaca v prestupnom roku". Na konci otázka o očakávanom plate. Rozlúčenie s tým, že do cca dvoch týždňov dajú vedieť a to aj neúspešným uchádzačom.
3. Slovo dodržali, pozíciu vraj obsadili iným uchádzačom :) Inzerát zmizol aj z Profesie. V pohode, určite sú aj lepší ako ja, skúsenosť to nebola zlá.
4. Pár dní na to sa ten istý inzerát však objavil znovu. A tak teraz neviem, či bol problém povedať, že nespĺňam všetky požiadavky alebo hľadajú niekoho lacnej3ieho, či je za tým ešte niečo iné. Každopádne, až na tento záver všetko šlo pomerne rýchlo a korektne.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 49