Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Ako prebieha pohovor v ESET?

Ako prebieha pohovor v ESET?

MrReptilian, 21.11.2016 23:25

Re lolxd: Ja som bol na pohovore na technical writer-a. Priznám sa, už si nepamätám, ako dlho im trvalo zavolať ma na pohovor. Na prvom kole (len s personalistkou) som vypracoval test určený pre danú pozíciu, po pár dňoch ma pozvali na druhé kolo s tým, že som test spravil veľmi dobre. Druhé kolo bolo o 2 týždne, na pohovore som bol okrem personalistky aj s mojim potenciálnym budúcim nadriadeným a menežérom. Žiadne zákerné otázky, pohovor prebiehal v priateľskej atmosfére (čo viem o esete, niečo o sebe, potom povedali niečo oni o pozícii atď). Mierne ma zarazilo, ako prišiel obječený MNG (všetci na pohovore slušne oblečený a on v rozťahanom vyblednutom niečom (asi mikine ???), ale tak zrejme je hardcore IT, tak som tomu nevenoval veľkú pozornosť). Po druhom kole som mal z pohovoru dobrý pocit, do 2 týždňov sa mali ozvať. Teraz to už je cca mesiac, stále sa mi nikto neozval, ale pozíciu pridali nanovo na profesiu. Nikto sa neunúval mi ani odpísať na mail, keď som sa dožadoval výsledku, takže som z toho mierne prekvapený. Stačilo napísať, že nespĺňam ich predstavi alebo pod.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 69