Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Ako prebieha pohovor v ESET?

Ako prebieha pohovor v ESET?

mekyAfeky, 12.05.2010 20:52

Celkom zaujimava debata o esete. Ale hlavne riadne kaleraby. Nepochybujem, ze Daniela sa ma v esete dobre, no syty hladnemu neveri, napriek tomu by tu nemala tarat tie absurdity. Do esetu sa dostat je podobne ako si zajtra kupit letenku do Washingtonu, zaklopat na dvere NASA a pytat sa na pracu. Niekolko rokov programujem, venujem sa tomu den-noc, aj moja diplomovka je rozsiahla programatorska zalezitost (to tu ale naozaj rozoberat nejdem). Tri krat som posielal ziadost do esetu, priamo som sa pytal na profesia days, vysledok? NIC. Ani neodpisali. Mozem byt aj Bill Gates, ale bohuzial ludske zdroje v esete su ako cinsky mur. Pride mi to cele uplne vtipne. Akoze fakt neviem kto moze ist robit do esetu.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 83