Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Microsoft,IBM

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Microsoft,IBM

Adriana, 03.11.2009 16:45

Mam taku jednu otazku...da sa vobec zamestnat v tychto firmach aj bez VS?

reagovať    poslať známemu

asdfasdf, 04.11.2009 13:29

Re Adriana:
Microsoft ma na SK len administrativne pozicie ktore su mizerne platene. IBM ma tiez 90% iba take pozicie a potom 10% technikov kde ale vacsina je nie zo SK.
Dobra rada: V tychto firmach na Slovensku urcite robit nechces.
Problem je, ze si to uvedomuje malo ludi, cize pretlat VS vzdelanych je tak silny ze so SS nemas prilis sancu. Takze odpoved je: Asi nie ale nemas co lutovat...

Adriana, 04.11.2009 17:18

Re asdfasdf: administrativne pozicie to myslis ako administratorov a inych?

asdfasdf, 04.11.2009 18:52

Re Adriana:
Nie.
myslim tym uctovnikov, operatorov v call-centre a pseudoobchodnikov hlavne na cold calling a inych vyplnovacov tabuliek a robicov grafov...
Inac pridaj si na zoznam aj slovensky DELL a ceruzkou pripis HP (tam to nie je uplne jasne podla ich poslednych aktivit...)
A IT Administratorom (takym co ozaj administruju nejaky system) sa vacsinou nadava " Operations" ale aj "XY Infrastructure" pripadne "XY Solutions".

Adriana, 04.11.2009 20:03

Re asdfasdf: a Lenovo nevies ako je na tom?

asdfasdf, 04.11.2009 22:01

Re Adriana:
Lenovo je cinska manufaktura na hardware ktorej IBM predalo know-how a aj sposob robenia "Image". V tej sklenej budove v BA su prevazne Call-Centra, low-cost, ziaden vyvoj.

bbbb, 05.11.2009 10:13

Re asdfasdf: Hmmm, no aj robim v IBM, sice za malo 1000€ brutto. Mam sice tkau poziciu ze vytvarac reportov a klkac ale ma na storsit aj njeak extrakcie z databaz, starost o DB a skirpotovanie a automatizaciu niektorych veci. No a k tej vysokej skole, v tyme mame VS vsetci. Ja viem asdfasdf, ze si neuveritelne genialny, intelgientny a zbehnuty v IT, ale to niesu vsetci. Na to, ze je kriza a som absolvent rad, ze mam kde robit, sice to nie to prave orehcove co som chcel robit a zacat nejako musim.

asdfasdf, 06.11.2009 18:24

Re bbbb:
Sorry sefe, ale podla strojopisu a hlavne gramatiky a slovosledu mas vychodene sportove gymnazium a ten co ti dal VS diplom sabotuje tuto republiku a mal by za to byt postaveny k muru.
Inac dik ze si uplne genialnym sposobom potvrdil moj nazor na IBM. Diky moc! :-)

bbbb, 06.11.2009 21:26

Re asdfasdf: No len sa z toho nep***r. Pisal som to narychlo a neskontroloval som si to po sebe. To sa stane kadekomu, ze sa prehadzu pismenka. Len si tu prosim ta neries svoje komplexy. Chcel som tu diskuotvat k veci, ale ocividne ty mas nejaky problem s ludmi, ktori robia v IBM, DELL, HP alebo Accenture a povazujes ich za menejcennych. Prepac, ze som ta tu zdrzoval mojimi prispevkami z pomocnej skoly a pripravil som ta o kopu penazi, ktore si za ten cas mohol zarobit, este raz prepac !!! utekaj robit business....

Caraggio, 23.11.2015 08:34

I just want to mention I am new to blogs and hotnesly enjoyed you're web-site. Probably I’m planning to bookmark your site . You certainly come with terrific stories. Bless you for sharing with us your web page.

L, 07.11.2009 13:51

Re bbbb:
Suhlas, chlapik musi mat seriozne komplexy, to ako sa tu nad kazdeho povysuje vo svojich prispevkoch.
A teraz uz len cakam na utok na moju osobu :D.

asdfasdf, 07.11.2009 14:37

Re L:
dnes som hladal nieco ohladne dochodkov a nahodou som narazil na tento starsi clanok
http://tvnoviny.sk/spravy/ekonomika/porovnanie-dochodkov-v-16-krajinach-ako-sme-na-tom.html
Analyzu nech si kazdy spravi sam....

Adriana, 05.11.2009 09:52

Re asdfasdf: ked si taky rozbehnuty povedz mi este neico o Eset aby som to mala kompletne :)

asdfasdf, 06.11.2009 18:11

Re Adriana:
ESET je v kurze. Odporucam.

Adriana, 05.11.2009 09:52

Re asdfasdf: a ked si uz taky rozbehnuty este mi povedz nieco o Este aby som mala kompletny prehlad :)

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 59