Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / MS Certifikacia

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

MS Certifikacia

F1, 07.10.2009 20:52

Dobry den, vzhladom ku krize by bolo dobre si urobit nejaku certifikaciu. Mate niekto s tymto procesom skusenosti? Kolko to stoji? Ako dlho to trva?

reagovať    poslať známemu

pruser, 08.10.2009 18:28

Re F1: skus kuknut tu: itkariera.sk ...klikni si na it kurzy. kolko trvaju si mozes zistit v centre, ktore ponuka ten kurz alebo niekde na webe.
tiez si myslim, ze kurz ti nepomoze, pokial nemas skusenosti. resp. neviem ako je na tom tvoja anglictina-mozno kurz anglictiny :D

F1, 08.10.2009 19:44

Re pruser: Cau, mne ani tak nejde o kurz ale len o certifikat tj. pridem, urobim test a ak uspejem dostanem certifikat. Skusenosti mam, len si myslim ze by bolo dobre to potvrdit MS certifikatom.

matylda, 09.10.2009 05:42

Re F1: naco ?

F1, 09.10.2009 12:30

Re matylda: potvrdzuje to znalosti. Niektori zamestnavatelia to priamo pisu ze je to vyhoda.

jeden niekto, 02.11.2009 19:21

Re matylda:
v BA (pokiaľ viem) www.Soitron.Com (bez režijného poplatku) 80$ za skúšku
dobré je pre IMAGE (pre svojho budúceho šéfa, jemu pre svojho šéfa, jemu pre zákazníkov)

asdfasdf, 04.11.2009 19:00

Re jeden niekto:
zaplatis nic a dostanis nic.

matylda, 18.11.2009 06:13

Re jeden niekto: prepac aale je to hlupost. Gro zakaznikov ani nevie, ze existujes, a tech veduci .. Ak si certifikovany mas par bezvyznamnych plus .... Ktore vsak za vlastny kapital nestoja

asdfasdf, 10.10.2009 20:30

Re F1:
vyhoda lebo ti ten certifikat uz nemusia zaplatit.
it`s all about money

jerry, 08.10.2009 12:36

pochybujem, ze keb budes mat zrobenu nejaku certifikaciu, tak si lahsie najdes robotu.
Skor najdi v sebe volu viac cestovat/prestahovat sa za pracou a budes mat urcite lepsi sancu sa zamestnat

F1, 08.10.2009 17:35

Re jerry: no prestahovany som uz bol par rokov...

rt, 09.10.2009 09:59

Neviem ci sa oplati teraz do toho investovat vlastne financie. Mne to platil zamestnavatel, cca 3000sk za jednu skusku tusim, niektore certifikaty su z dvoch skusok, vyssie uz iba jedna. Studijne materialy su na nete, ci uz Training kity alebo priamo vypracovane testy ak chces.
Studoval som to pocas pracovnej doby, ked nebolo velmi co robit. Na test mas 2-2.5 hodiny, ale da sa to naklikat aj za 20min :-) V KE to robi Telegrafia.

Mirec, 08.11.2009 10:55

s tymi certifikatmi je to zlozite, a hlavne na Slovensku. Moje skusenosti su take, ze v zahranici ich beru a mate nieco ako "respekt" a aj platovo ste niekde inde, par stovak hore mozno, ale ste... Kazde prachy dobre ak makate ako had :) ale co ma zacina v poslednej dobe stvat je pristup slovenskych zamestnavatelov, konkurzov a s prepacenim blbeckov na personalnom, ktori su zucastnuju konkurzu. V poslednej dobe mam nemile skusenosti ako sa Vas snazia presvedcit "ake mate nevedomosti" aj ked tomu tak nie je, aby Vas stlacili platom niekde uplne dole a dostali "dievca pre vsetko" za slabe peniaze. Tolko moja skusenost. A co sa tyka certifikacie a zasahu do jobu, na Slovensku je to asi tak mas certifikat ? super, nemas prax ? odpal ... mas prax ? super... nemas certifikat ? odpal... Tolko moje postrehy. Najviac by sa mali uvedomit ti,co hladaju cloveka, lebo v mnoha pripadoch nemaju ani jasne co chcu ... moja skusenost a netesi ma .. bratia Cesi su v tomto omoc lepsi, a aj ten konkurz je serioznejsi, aspon co som sa zucastnil ... Pekny den

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 56