Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Priemyselná informatika na FEI STU

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Priemyselná informatika na FEI STU

BoriX, 27.08.2009 18:30

Zdravím, chcem sa spýtať, či má niekto skúsenosti s týmto odborom na tejto škole. Dosť by ma napríklad zaujímalo, či ho skôr vystihuje slovo "priemyselná" alebo "informatika". Skôr ma totiž zaujíma informatika ako fyzika, elektrotechnika a podobné záležitosti, no nadväzujúce Ing. programy vyzerajú vcelku zaujímavo. Ďakujem za každý príspevok.

reagovať    poslať známemu

tojejedno, 16.11.2010 13:37

Re BoriX: so slovom "informatika" nic. Ide o to, ze FEI ma prvy rocnyk takmer totozny pre vsetky odbory. V skratke priemyselna informatika je presne o riadeni, takze je to taky mix robotiky a kybernetiky. Profilovymi predmetmi bude pre teba teoria automatickeho riadenia, predmety zamerane na senzoricke systemy a pod. Ale vrelo odporucam na FEI maju ludia z URPI asi najlepsi pristup ku studentom. Hlavne si daj pozor na APLI (skoncil som tam len bakalara :).

ondrej, 25.01.2013 21:13

Re tojejedno: Trochu od veci. Hľadám niekoho dosť dobrého, kto by vedel pripraviť môjho syna na maturitu z oboru priemyselná informatika. Nevieš prosim Ťa poradiť. Ďakujem

Príspevok vymazaný, 16.11.2010 13:39

Autor príspevku porušil kódex diskusného fóra, príspevok bol vymazaný.

peto, 16.11.2010 19:15

Re BoriX: priemyselna informatika je len premenovana byvala automatizacia. Cize je to o ovladani a automatizacii dakych vyrobnych liniek, budov a bohvie coho este. Ak chces informatiku, cize programovanie .net, java... informacnych systemov, databazy, umelu inteligenciu a podobne, tak chod radsej na FIITku.

Peter, 29.01.2013 20:32

Re BoriX: Je to hlavne super ustav. Ale zameraný hlavne na automatizáciu. Som teraz 1.na robotike. Su tam nejake tie zaklady OOP a Javy. Myslim že škola velmi nenaučí programovat pokial sa tomu človek nevenuje aj doma. Aj ked začínam robit diplomovku v C++. Myslim že hlavne na tých diplomovkach sa dá dost naucit. Aj kopec ludi z API ich robi na URPI. Bohužial tou fyzikou, matematikou si treba prejst.

Mirec, 06.03.2013 15:11

Ahojte,
zaujala ma tema ohladne štúdijného oboru priemyselná informatika na FEI v Bratislave. Nakoľko pracujem a nemôžem sa zúčastňovať dennej výučby, chcel som sa prihlásiť na dištančné štúdium. Bohužial vraj táto forma štúdia bola na FEI zrušená. Viete o tom niečo? ďakuje za odpoveď.

Peter, 27.04.2013 19:09

Re Mirec: No pozeram že ano. Ing. je este otvorene ale tiež nam niečo hovorili že mame nedostatok hodin atd. Asi to nechaju pokial neskoncia ti čo su teraz na bakalarskom. Skus pozriet ine fakulty , MTF-STU určite otvára dennu kombinovanu formu (to je externa, hlavne soboty).

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 36