Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / pomaly inernet

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

pomaly inernet

Andrea, 08.07.2009 10:58

Mam internet, nakolko ho vybavoval brat,ktory momentalne nie je doma,neviem ani pomenovat akym sposobom som pripojena. Kupili sme si taku antenku, vystrcili na strechu domu a prijmame signal od suseda, ktory prevadzkuje pripojenie na neviem aky server…kabel z anteny potom strcim do pc a ide. Je to wifi? Alebo? Problem mam vsak s rychlostou. Je to strasne pomale, niekedy mi internet vobec nejde. Kde si zmeriam rychlost internetu a ping aby som to mohl susedovi podlozit nejak, ze ta sluzba je velmi pomala. Aka by mala byt optimalna rychlost a odozva? Co sa s tym da robit?
Dakujem

reagovať    poslať známemu

Tomas, 08.07.2009 12:56

Re Andrea: trosku viac informacii o sposobe pripojenia by naozaj pomohlo. preco sa rovno nespytas suseda ake ma siroke pasmo / rychlost upload/download. ak pouzivas antenu, asi to bude wifi.

ozzz, 09.07.2009 00:46

Re Andrea: skus si zmerat rychlost cez stranku www.merac.sk

Andrea, 08.07.2009 15:05

Re Tomas:
otazka typu ake mas siroke pasmo by ma asi nikdy samu nenapadla..ja sa moc nevyznam do tohoto

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 38