Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Ako je to vlastne s C++ v praxi ?

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Ako je to vlastne s C++ v praxi ?

Dignaga, 25.06.2009 15:05

Na jednom ceskom portaly sa rozbehla diskusia o C a C++ a vysledkom je, ze zamestnat sa ako C++ programator je velmi tazke aj v porovnani s C, chcem sa preto spytat ludi z praxe co je na tom pravdy? Lebo ja som mal pocit ze C++ je stale popularny jazyk, no vela ludi sa v tej diskusii stazuje ze v skutocnosti mnohe C++ pozicie su vlastne pre C. Ide o to ze sa na C++ nejaku dobu zameriavam a ked skoncim skolu chcel som s tym pracovat, no ta diskusia znela pre C++ velmi pesimisticky, co vy na to?

reagovať    poslať známemu

votrelec, 25.06.2009 20:12

a co ta tak velmi drzi pri c++. c# ta nelaka? ja som tiez celu skolu robil len v c++, ale zamestnal som sa ako c# programator a ku c++ by som sa uz nikdy nechcel vratit.

hana, 07.06.2014 06:29

Re votrelec : Ahoj nevieš mi pomôct z prácou ? aj ja mám C++ c a neviem si nájst prácu budem rad ak mi pomôžeš budem sa ti revanžovať

Hana, 07.06.2014 06:27

Re Dignaga: no ja mám C++ prácu nemám neviem si zohnat je to na h***o jazyk

otepik otepik(at)post.sk, 15.07.2014 11:03

Re Hana: Ahoj Hanka, hladam C++ programatorov s praxou, ale aj bez, pre viac info mi napis na otepik@post.sk
Dakujem

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 78