Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / C alebo ASP.NET/C#

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

C alebo ASP.NET/C#

CASP, 07.04.2009 20:21

Mam dve ponuky na pracu - prva ako C programator a druha ako ASP.NET/C# programator. Jedna sa o juniorske pozicie. Plat mi ponukaju rovnaky.
Pre ktoru poziciu by ste sa rozhodli s ohladom na neskorsie uplatnenie na trhu prace?
A este jedna vec mi stazuje rozhodnutie. To C-cko by bolo pre velku zabehnutu firmu a to ASP-cko pre malu zacinajucu firmu...

reagovať    poslať známemu

Q10, 09.04.2009 15:29

Re CASP: aktualne, by som asi riesil Java, alebo to C / C++ :) ... ak vies obe .NET zvladnes lavou zadnou

bosorak, 15.04.2009 22:21

S ohladom na neskorsie uplatnenie skor ten C#, predsa len C/C++ je vhodne na low level alebo high performance veci, inak nema velky prinos a vela ponuk je teraz preto, lebo castokrat ide o fuj tajbl legacy soft. A ta Java...Je pravda, ze ponuk na Javu je ovela viac, ako na .Net, ale C# je skratka lepsi, ako Java(lambda funkcie, Linq, bliziaca sa podpora pre paralelizaciu v 4.0). Skor by som sa rozhodoval na zaklade toho, co ta bavi. Bavi ta pisat embedded soft, alebo drivery a low level veci? Tak C. Bavi ta pisat high level soft? Potom C#.

CASP, 16.04.2009 21:55

Re bosorak, Q10: Co sa tyka Javy, tak v tej by som asi najradsej robil, uz len preto, ze z nej viem najviac. Len bohuzial momentalne nie su v Ziline ziadne joby v Jave...
Re bosorak: Viac ma bavi pisat high level soft, takze asi ten C#.

Sato, 21.04.2009 16:43

Re CASP: Podla mna je Java technologicky zaostala oproti .NET 3.5, WF, WCF, WPF.
Skus C# dost sa podoba na Javu. Mozes potom lahsie prejst na Javu ak sa ti nebude pacit.

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 34