Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

PeterPO, 26.01.2010 09:31

Re proper: No nehnevaj sa, ale ty si zjavne riadne mimo. Neviem o tom,zeby sa na FIIT nejak mohutne vyhadzovalo, urcite to nieje nejakych 50% percent alebo podobne. A take zovseobecnovanie,ze prednasajuci nevedia prednasat a cviciaci neporadia je uz uplne mimo. No a k tomu,ze student je doslova nepriatel tak to fakt nechapem. Aj ked ja niesom nejaka bifla a do skoly som chodil len ak bolo treba, ale viem ze mne aj mojim kamaratom vzdy pomohli ci s vybavovanim stipendii alebo zahranicnych stazi. A pri profakoch vacsinou to iste. Boli podmienky, ak si ich splnil nemal si ziadne problemy, ak nie tak bohuzial. Ziadne tretie, stvrte cierne terminy neexistovali, tak mozno toto ti vadilo. Ale podla mna to bolo maximalne fer. A ked zovseobecnujes ty, tak mozem aj ja. A musim povedat,ze zvycajne najhorsi programatori s ktorymi som sa v praxi stretol boli matfyzaci. Este raz podotykam,ze zvycajne, to boli teoretici, s ktorymi bolo na projektoch velke trapenie. Jednoducho nemali ten spravny sedliacky rozum na efektivne zvladanie uloh.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 154