Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Ako to teraz vyzera s pracou v UK alebo Irsku?

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Ako to teraz vyzera s pracou v UK alebo Irsku?

JS, 22.01.2009 14:51

Chcem v tejto tazkej ekonomickej klime zmenit zamestnanie - najradsej by som isiel pracovat do UK alebo Irska.
Pracujem 5 rokov ako aplikacny programator. Mam vsak skusenosti iba s vyvojovym prostredim, ktore je produktom nasej firmy (plus znalost SQL, Oracle). Nazov prostredia by vam nic nepovedal, ale jedna sa o proceduralne programovanie. Kedze so znalostou tohto programovacieho prostredia nemam na pracovnom trhu velku hodnotu, zacal som sa ucit javu (J2SE, Swing, JDBC).
Preto sa chcem opytat tych, co pracuju ako softwarovi developeri v UK alebo Irsku, ci by som sa tam mal sancu v sucasnej dobe uplatnit ako Junior Java Developer?
Dakujem za kazdu radu.

reagovať    poslať známemu

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 40