Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / zatazenost systemu

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

zatazenost systemu

J , 12.01.2009 13:11

Ahojte, potrebovala by som poradit. prosim vas neviete niekdo ako zistim zatazenost stranky? myslim ked si zadam nieco do vyhladavaca najde mi to kopu veci a ja potrebujem zistit ako je stranka tym zatazena a pri akom zatazeni by mohla padnut :-(
prosim ak niekdo viete napiste.
velmi Dakujem

reagovať    poslať známemu

sixty, 12.01.2009 18:25

Re J : Zistis to tak ze tomu kto ti tu stranku robil (programator/firma) povies nech ti spravi zatazove testy na stranke. Ale nechapem na co to potrebujes, bezne to nema vyznam, iba pri viac navstevovanejsich strankach. Ked mas problemy s vykonom moze to byt hostingom

J, 14.01.2009 10:17

Re sixty: ahoj, ja pracujem na tej stranke a potrebujem zistit tie zatazove testy ale neviem ako :-( aky je nato free program alebo ako to spravim :-( poradis mi? robim ju pre firmu ktora ma stranku hodne nastevovanu
velmi dakujem :-)

J, 15.01.2009 10:01

Ahoj, no problem je v tom ze sa jedna o eShop ktory my programujeme cize som fyzicky pri serveri a dostala som za ulohu otestovat ten shop z hladiska performance, napr. ked pri vyhladavani produktov zada 1000 uzivatelov sucastne tu istu poziadavku ci to shop zvlada, nejake hranice vykonnosti atd.. Cele je to nakodene v JSF. Stava sa nam ze pri importoch do systemu na import jednocho padne ale stava sa nam to len na serveri ktory je v Live prevadzke a na serveri ktory je testovaci a je presne rovnako nastaveny to zbehne bez problemu. Po restarte aplikacneho serveru to uz aj v Live bezi v pohode, co ale pre nas nieje riesenie. Preto si myslim ze dovodom je prave vysoky traffic na nasom Live serveri.

jozo, 16.01.2009 10:01

Re J: este vyvstava niekolko otazok .. aku implementaciu JSF ste pouzili, pod akym operacnym systemom to bezi a na akom hw a co znamena v Tvojom prispevku "vysoky traffic" ? (Pozn. v samotnom JSF a 1000 par users nevidim problem, ale do kodu si vidite len sami ..)

rexo, 23.01.2009 13:15

Re jozo: toto poznate http://www.speedtest.net/

jozo, 26.01.2009 11:31

Re rexo: pekne farebne, ale neviem ci to suvisi s diskusiou

J, 19.01.2009 12:28

Poznate niekto program JMeter? snim by to mozno aj slo len neviem ako nato :-(

jozo, 21.01.2009 08:59

Re J: pozname, nauc sa :)

J, 21.01.2009 09:55

No ved nic insie mi neostava ja len troska pomoct ako to funguje :-(

jozo, 21.01.2009 17:52

Re J: napojis a cumis po balickoch akych mas sikovnych koderov :)

J, 22.01.2009 11:58

Re jozo: Dakujem za pomoc

jozo, 23.01.2009 11:19

Re J: kolko si ochotny zaplatit hodin supportu ?

iwofwda8g tfyffe(at)fastsent.gq , 04.11.2015 09:15

J, 23.01.2009 12:54

Re jozo: Dik ale uz to mam

jozo, 15.01.2009 21:17

Re J: napiste si zatazove testy a zaveste sa nejakym profilerom na vas deployment a budes videt ..http://seleniumhq.org/

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 43