Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

juro, 29.05.2009 04:31

Re poiuy:
Tak to je mi novinka, taketo projekty robit. Neviem o tom, ze by nejake nase skolske projekty mali prakticky vystup, ak si to clovek tak vyslovene nezariadi. Tak je to pokial viem na FIITke, ze firmy si zadavaju temy. To, ze dost spoluziakov niekde kodi(vacsinou php a tak), je druha vec. Asi siel ten matfyz dole vodou :) Zaujimave, ze spominas KSP. Viackrat som rozmyslal o prinosnosti KSP. Lebo algoritmicke myslenie je podstatne mat, ale mam pocit ze minimalne rovnako dolezite je mat nejaku predstavu o tom, ako robit system, teda "architektonicke"(?) myslenie, to tieto sutaze netrenuju.
A ako sa clovek dostane k tym par malym firmam, co zakladaju pobocku, ak nie cez profesiu? Tipujem, ze cez avizo to tiez nebude :)
No veru co sa vzdelania tyka, je fakt ze na bezne kodenie je matfyz trocha zbytocny. Ale momentalne si ani neviem velmi dobre predstavit, v akom type zadania by som vyuzil kadejake tie teoreticke predmety, co tu mame. Mam pocit, ze je to skvela priprava skor na akademicku drahu, keby som sa chcel zaoberat grafmi, automatmi, zlozitostou,...
Co sa tych platov tyka - neviem ci tym tabulkam rozumiem. V jednej (region BA) je soft.vyvojar okolo 4000, v dalsej(regiony) je pri BA kraji na tuto poziciu okolo 1700...

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 50