Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Kto má viac ako 3000EUR?

Kto má viac ako 3000EUR?

poiuy, 29.05.2009 00:49

Re juro: Nerobim si srandu. Vazne. Clovek co kodil skolske zadania na matfyze(par rokov dozadu) riesil plno komercnych projektov(t.j. vyucujuci z praxe dal zadania a nakodil sa projekt v pocte 8 ludi pocas pol roka z bankovnictva alebo skolsky informacny system aj s analyzou a prezentovania ponuk zakaznikovi). No a firma tych 60000 da(la pred krizou), pretoze minuly rok v Bratislave niektore firmy nevedeli zohnat senior programatora(Java, .NET) pod 120000, tak si povedali ze dame mu 60000 a za pol roka ho naucime. Samozrejme sa musel rychlo naucit, ale to ti z matfyzu problem nemali. No a moja vtedajsia spoluziacka(som uz pisal), nabusena algoritmami z KSP dostala nastupny 100k.
Odpoved: Tak si tam chod. Odpoved moja: Ved som tam. HR ma smolu.
Siemens moc dobra firma nie je, ale tych 60k-80k za seniora z nich problem vytrieskat nie je. Logica je dobra firma. No a potom plno svajciarskych, rakuskych a anglickych. Nemozes ich hladat cez profesiu, su to vacsinou male firmy o par ludoch, co zakladali pobocku(pred krizou). Dobra firma je urcite aj WhiteStein(ludia z nej ucia na matfyze), ale ake maju nastupne neviem, kedze teraz asi moc nenaberaju. Po zapracovani vsak urcite platia perfektne.
Otazka: Preco by mal mat matfyzak z informatiky viac? Odpoved: Kazdy spravny matfyzak zdrhne do zahranicia(platilo aspon v mojom rocniku). Pretoze svoje vzdelanie na Slovensku az tak nepotrebuje. Tym netvrdim ze na inych skolach nie su sikovni ludia. Su.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 52