Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Kurzy pre lepšie vzdelanie

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Kurzy pre lepšie vzdelanie

sepiIT, 04.12.2008 13:50

Cafte,vie mi niekto poradiť?
Chcel by som isť na nejaký poriadny kurz v Jave. Oplatí sa mi to vobec? Doma sa mi to moc nedarí učiť samému.:) Mám vyštudovanú informatiku,ale iba Bc.:))

reagovať    poslať známemu

NTI Student, 08.12.2008 12:46

Re sepiIT: a co si sa ucil v skole?

sepiIT, 08.12.2008 13:21

Re NTI Student: Vsetko ostatne okrem Javy:)

NTI Student, 08.12.2008 15:25

Re sepiIT: poviem ti nieco, ja chodim do skoly tu sa ucime JAVA nikdy predtym som robil s java poviem ti 2 hodiny zabit ako v command line vytvorit bat file s nastavenim PATH k java compilatoru to totalna nuda. myslim ze viac sa naucis sam ako na kurze, keby som mal cas tak sa radsej ucim doma ako v skole. inak v kurze pojdete cez vsetko narychlo vyhodene peniaze a kurz trva 2 tyzdne a tot vse. najlepsie doma + motivacia by bola praca :) tak sup do prace skus pohladat dobry job

Kubo, 24.11.2011 19:37

Kurzy, workshopy, skolenia...vsetko na jednom mieste <a href="http://www.getskills.com">Kurzy</a>

sepiIT, 09.12.2008 13:10

Re NTI Student: Dik za radu. Viem ze potrebujem aj prax,aby ma vobec niekto len zavolal na pohovor,vsade pytaju prax a ked nie prax,tak perfektne anglinu:(( Nejaku knihu by si mi vedel poradit? a Eclipse je ok?

NTI Students, 09.12.2008 23:26

Re sepiIT: skus toto http://www.amazon.com/The-best-Java-books/lm/WA1QM394RT89 precitaj komentare a vyber si. ako stojis s anglictinou?

sepiIT, 15.12.2008 13:22

Re NTI Students: anglina by aj bola,dost rozumiem ale rozpravat,tie časy a pomocne slova,tot hroza:)) potrebujem odbornu anglinu,ked chcem robit v IT oblasti?

NTI Students, 26.12.2008 15:09

Re sepiIT: nehovor ze beru nikde bez praxe kamarat je na VS a bol uz na pohovore tak sa poznas aj ty, ok?
pohovor aby si vedel odpovedat na pripadne otazky v anglictine+ bezne veci ohladom programming len v anglictine najdes na google takze bez nej to nejde (ide ale tazko)

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 58