Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Vyska-info

Vyska-info

source, 30.07.2014 19:18

Nazdar, tento rok nastupujem na FEI STUBA na API a teraz som z toho dostal trochu strach :-D mam tam par kamaratov dost vela z nich si prenasali fyziku a matiku do vyssich rocnikov. Ja mam strach skorej z programka na strednej som mal elektroniku a ucili sme sa len pascal a delphi no popravde moc mi to neslo lebo som nato dost kaslal, ale vraj tu sa treba ucit hlavne aj po skole mate niekto podobny scenar? da sa ta info zvladat aj ked nie ste zrovna nerd ? diki

reagovať    poslať známemu

milan, 06.08.2014 21:22

Re source: API maju najlahsiu fyziku na FEIke :) fyzika je vo vseobecnosti jeden z najtazsich predmetov prveho rocnika, ale API to nemaju az take strasne. ja som bol PI a mali sme horsiu fyziku to ti poviem (F1 a F2), API ma len F1 (aspon mala rok ci dva dozadu :D). takze ak sa na to clovek nevyserie je to spravitelne. matika je podla mna v pohode spravitelna, ale tiez sa netreba na to vykaslat. asi tolko :) good luck

Proper, 19.08.2014 20:38

Re source: Práve idem do druhého ročníku na tom odbore :D. Pokiaľ sa naozaj dokážeš trápiť na intráku učením, zatiaľ čo tvoji kamoši z iných neSTU-čkových univerzít budú opití na party tak tam kľudne choď. Ale pokiaľ sa chceš popri vysokej vela baviť tak asi skôr nie. Nehovorím, že sa to nedá, ale veľmi veľa takých od nás vyletelo. Často sa tu stáva že ti toľko učenia dýcha na päty, že naozaj toho času moc nemáš ani na šport napríklad.

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 30