Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / ako dlho sa čaka na odpoved z T-systems

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

ako dlho sa čaka na odpoved z T-systems

Juraj, 15.10.2008 14:10

Ahojte nedavno som tam poslal zivotopis a som cakal na odpoved odpoved prisla stym ze maju vela zaujemcov tak sa ozvu do 4 tyzdnov. Je to dost dlha doba stalo sa ze niekedy prisla ja skvor odpoved a tazka je ze ci mam sancu sa dostat do IT
farm ak by tu bol niekto kto priesiel farmou alebo este je tam nech napise na email bekino_pp@azet.sk

reagovať    poslať známemu

NTI Student, 18.10.2008 09:23

Re Juraj: sa necuduj ak je jeden z tvojich kontaktov konkretne EMAIL na azete tak si o tebe uz vytvoria len obraz. by som neocakaval nieco velke na tvojom mieste

joly, 22.10.2008 17:22

Re Juraj:
presne tak @azet.sk primarny mail to je ako ist na pohovor v monterkach.
ITckar by mohol zvladnut aspon iny webmail a ten si presmerovat niekde kde berie postu castejsie

joker, 24.10.2008 20:49

On sa nepytal na Vas nazor na jeho e-mail, ale na nieco ine.. tak sa toho aj drzte "mudrci".

bolek :), 24.10.2008 22:03

Re joker: ok tak tu ma nazor : s takym mailom by som ho ja osobne nevzal keby som bol na HR.

Michal, 24.10.2008 23:08

Re bolek :): A keby prisiel na pohovor vkusne obleceny, ale prosty clovek, a druhy, v otrhanych rifliach, vytahanom tricku, ale sikovny clovek, potom by si ktoreho zobral?

bolek :), 25.10.2008 19:24

Re Michal: aj ten slusne obleceny by musel nieco vediet ...
A k tomu otrhanemu ale sikovnemu cloveku , no ked nema tolko slusnosti ze na pohovor pride takto tak samozrejme ze by som ho rovno vyrazil von...

Juraj, 27.10.2008 13:51

inac ma zobrali na pohovor takze v email asi nezavazil co poviete mozno niekde inde afakt nabududce si nato dam pozor.. ale hlavna vec ze mi poslali pozvanku no nie.. a teraz je to namne ako zaujmem.. ak ma niekto nejake info ohladom pohovoru tak poslite alebo poskytnite nejake info... dik

bolek :), 27.10.2008 18:46

Re Juraj: pohovor , no ked vies nieco o IT tak ta vezmu ... ked nevies absolutne nic tak tam ani nechod... ked clovek z HR vidi ze si sikovny tak ta vezme , ozaj , musis vediet anglicky na dobrej urovni.

Juraj, 27.10.2008 21:37

Re bolek :): no tak skladal som si pc co mam teraz pred mesiacom.... hardware si myslim ze jak tak ovladam.. nieco som skusl aj v html mam nejake stranky aj javascript ale len take pokusi co som sa ucil sam a momentalne som ukoncil jeden pocitacovy kurz kde som sa ucil word a excel takze mam stoho certifikat... urcite neviem programovat ani v linuxe ani unixe neviem robit.. takze dufam ze to bude jak tak stacit..

NTI Student, 27.10.2008 22:53

Re Juraj: no myslim, ze to je vodicky na pc. Neviem ci to nejako zavazi predsalen nejdes tam robit sekretarku :)
zacni sa venovat seriozne programovniu a linuxom. :)

Juraj, 30.10.2008 14:19

No dnes som apsolvoval ten pohovor bolo to v style ze sme boly v jednej miestnosti kd eboly pc pre kazdeho sadli sme spravili sme test z angliny apotom z IT test no ako aglina tam mam pochybnostim ale co uz a It test zdal sami tak akurat okrem par otazok z linuxu som mal asi vsetko takze uvidim... no

martaus, 05.05.2012 19:10

Re Juraj: TY SA CHCES UCHADZAT V TSYSTEMS? TY? CO NAPISES BOLI S YPSILONOM?

Martin, 22.03.2009 12:47

Re Juraj: vsetci vraveli, ze je pohovor v anglictine. Tak je to o hovorenej anj, alebo testoch? Dake divne, nie :)

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 22