Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Kolko za spravu PC siete

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Kolko za spravu PC siete

misjak, 27.05.2007 21:53

Poradte mi kolko pytat za spravu pocitacovej siete cca 60 pc+ 8 tlaciarni a dve kopirky a dve notebooky ( odvirovanie, instalacia OS, profilaktika,realizacia a navrh novej LANky popripade realizacia WIFI siete) vdaka za skore odpovede

reagovať    poslať známemu

priest, 28.05.2007 15:43

Re misjak: Zalezi na tom v ktorom regione mas tu ponuku. Mojho osobneho nazoru tych 35-40 si mozes vypytat v pripade ak si na to mnozstvo sam. Viem to odhadnut kvoli tomu, ze robim IT technika v spolocnosti s 45 PC, 20 tlaciarni. Som na to sam a veru niekedy mi to mnoztvo da zabrat. Zalezi na tebe , ale nakoniec ajtak rozhodne sef :)

Roman, 15.03.2012 22:26

Re priest: :-) my mame 850 peciek a sme na to dvaja, samo ze servre nespravujeme , len 850 pc+nb .... tlaciarne uz odsoursovali , nastastie...

misjak, 28.05.2007 22:41

Re priest: Je to v kosickom kraji a konkretne na sukromnej skole

Peto, 29.05.2007 20:38

Re misjak: Nepises o tom, aku mas prax, skusenosti. Ale myslim, ze ako absolvent priamo v KE s viac ako 20-23 nedostanes. Potom to zalezi od praxe. Clovek s 3-5 rocnou praxou tak 25.

misjak, 29.05.2007 21:11

Re Peto:prax 3 roky ... cca spravovanych cca 150 pc

JoKo, 24.06.2007 20:02

Re misjak:
ja som mal v zdravotnictve plat pred rokom presne 10 300 v hrubom. ale na tvojom mieste by som si pytal aspon 30 000. je s tym kopec roboty a... hoci v ke neviem, ci tolko daju...

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 40