Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

Niekto, 30.03.2015 15:17

Re ROMAN: Drzim palce a som rad, ze som ta motivoval. Maj na mysli, ze si k uspechu ovela blizsie ako ja ked som zacinal. Kolko rokov si zamestnany v IT ? 5r.? 10r.? Uz ti staci len zamakat, dostudovat siete, mozno servery (za rok) a potom ked budes ma v zivotopise, ze ovladas siete a si v IT 5 alebo 10 rokov tak budu mat pred tebou vacsi respekt ako pred skusenejsim IT adminom len s 2 rocnou praxou :))) nikto nebude vediet, ze tie siete si sa ucil len posledny rok :)))).
Ked chces posli odkaz ktory kurz si si vybral respektive aka je jeho napln aby ta zbytocne nezahltili mnozstvom zbytocnych veci pre realne zamestnanie.
Ak to nechces riesit tuto tak posli mi email na adresu zacinamsit(kysla rybka)gmail.com (vytvoril som to teraz na rychlo:) ) a tam ti poradim ako postupovat.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 52