Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Práca Java, C++

Práca Java, C++

Martin, 27.04.2013 22:31

Zdravím, robím si školu trocha neskor , momentálne 1.r. Ing na Fei-stu (externe) a rád by som sa zmenil prácu na viac IT oblast. Narážam na problem že všade chcú len prax s programovaním :(
Učím sa stále doma plus momentálne pracujem na dipl. práci ktorej cieľom je spraviť softvér v C++. Inak učil som sa na Jave ktorá mi je trocha sympatickejšia. Neviete o nejakej pozícii pre junior programatora bud Java alebo C++ v BA ? Som ochotný začať za akýkoľvek plat.

reagovať    poslať známemu

Jana Antošová, 02.05.2013 12:46

Re Martin:
V prípade záujmu prosím vyplnte formulár na http://www.multimageweb.com/jobs/

Milos, 30.05.2013 13:41

Re Martin:
prosim kontaktujte ma na 0903 423 569. Programovanie JAVA.

Peter, 14.07.2013 19:45

Dobrý deň, Práve som skončil Bakalárske štúdium informatika FEI KE a pokračujem na ING. V Jave som naprogramoval bakalárku a C++ aj C# som sa učil a skúšal doma. Chcel by som nabrať prax v podobe nejakej brigády alebo skráteného úväzku počas štúdia. Mám kurz z LINUXu.
Neviete o nejakej pozícii pre junior programatora(Java alebo C++), administratora (Linux) v KE ?

veronika, 16.09.2013 10:25

Re Peter: Dobry den hladame Java developer do BA ale je mozne praca aj z domu po case ak mate zaujem napiste mi na slivkova@smartchoice.sk

europahr.sk, 29.08.2013 11:29

Re Peter: Hľadáme software developerov, programatorov, atd., ale do Rakúska a Nemecka. Viac info na www.europahr.sk a na www.facebook.com/EuropaHRGroupSlovensko

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 56