Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / RWE Kosice

RWE Kosice

Michaela, 27.04.2013 16:29

Ahojte, chcela by som vediet, kedy planuje RWE IT v KE zacat z naborom novych ludi do svojho noveho centra. Malo by tu vzniknut nejakych 500 alebo 1000 miest podla info z medii. Viete niekto blizsie info, prip. pracujute tam?

reagovať    poslať známemu

sidney, 05.12.2013 14:53

Re Michaela: Neviem ci to je este akutalne, ale pokial viem, tak stopli nabory na vacsinu pozicii, takze asi teraz to nie je velmi dobra volba. Inak pracoval som tam dost dlho a bolo tam celkom fajn, len posledne 2 roky sa to zacalo zhorsovat a obmedzovat zamestnanecke vyhody. Kolegovia boli super, nemci sa dali ,ale to skor podla toho ako si mala stastie.

praca, 13.02.2014 11:58

Re sidney: prosim ta, mozes mi napisat plat pre pracovnikov na pobocke (predaj,zakaznicky servis)? Dakujem za pomoc

sidney, 17.02.2014 14:47

Re praca:
Firma v case mojej posobnosti nemala pracovnikov na pobocke a jediny zakaznicky servis bol Hotline pre Nemcov, ktory je uz outsourcovany do T-systems, takze take pozicie pokial viem tam uz niesu.

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 31