Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Študent chce praxovať

Študent chce praxovať

Marcel, 08.02.2013 02:20

Zdravím, som študent VŠ...Aplikovaná informatika a automatizácia...som v 2 ročníku a už dávnejšie som zistil že škola mi nedá potrebné znalosti na prácu preto by som chcel nejako začať praxovať a učiť sa nech môžem získať skúsenosti(lebo pol roka skúseností sú lepšie ako 3 roky školy)...ak by ste mali nejaké rady kde začať alebo si tým aj privyrobiť tak to by bolo super...c++, c# základy ale programoval som aj Delphi, Pascal Html CSS...ale som otvorený voči možnostiam :)

reagovať    poslať známemu

Tomáš, 14.02.2013 10:06

Re Marcel: Zdravím Vás, pošlite mi mailom Váš životopis prosím.

Marcel, 25.02.2013 23:06

Re Tomáš: Prosím vás pošlite mi mailovú adresu alebo mi sem napíšte...môj mail je marcel.nikmon@gmail.com

Richard, 14.03.2013 18:49

Dobrý večer, chcel by som sa poradiť poprípade nájsť si brigádu v IT, mám za sebou kurz Software Developer (rocny) kt som absolvoval v Corku v Írsku. Mám certifikáty MCP od Microsoftu a od City&Guilds pre Javu a testovanie softveru. Bral by som akukolvek moznost za ucelom ziskania praxe. Poprípade poprosím niekoho o radu ako sa v Bratislave co najskor dostat k nejakemu IT jobu a ake certifikaty alebo ine kroky by som mal podniknut. Za rady dakujem, som otvoreny moznostiam...

katy, 11.12.2013 18:04

Re Richard: Ak mate produkt, alebo sluzbu, alebo iba potrebu prezentacie a aj zisku, a viete vyuzit internetovu kancelariu, tu je nastroj, ktory vyuziva velka mnozina ludi podnikajucich online. http://www.simplemoneysystem.cz/sms1/METKkC
krok s dobou, trochu aktivity ( nic náročnejšie, ako poznanie sa s novým mobilom ) a 100% provízie cestou internetového marketingu. Propagujte svoje aktivity online a so ziskom
O SimpleMoneySystému: SimpleMoneySystem.cz je dobrovolným projektem týmu zkušených internetových obchodníků s mnohaletými zkušenostmi. Chceme lidem v Česku a na Slovensku ukázat, že vydělávat prostřednictvím internetu je opravdu možné, navíc, pokud máte zázemí u společnosti jako je GVO.
SimpleMoneySystem Vám ukáže KROK ZA KROKEM, jak být úspěšný na internetu, díky technikám, které fungují v zahraničí již několik let. Nyní tyto techniky a strategie přivádíme i k nám. A to vše díky nástrojům GVO (Pure Leverage).

Juraj, 18.04.2014 16:37

Dobrý deň, chcel by som sa popýtať či neponúka niekto stáž alebo prax najlepšie v okolí Trenčína, ale v podstate môže byť kdekoľvek v rámci Česko-Slovenska. Mam skúsenosti s C,Assembler, C++, Java, MySQL, webovými technológiami a začínam sa učiť programovať na mobilné platformy zatiaľ len Android, čomu by som sa aj najradšej venoval, ale som otvorený všetkým možnostiam.

Juraj, 18.04.2014 16:58

Re Juraj: Ešte by som dodal že som momentálne študentom 3. ročníka na Fakulte aplikovanej informatiky v Zlíne odbor Informačné a riadiace technológie. A na stáž/prax by som mohol nastúpiť od Júla.

Kiyoe, 23.11.2015 08:56

Lisa Greenspan - Rick and Bernadette you have truly captured the spriit of Jessica and Aaron's love. Now it is documented and captured for generations to enjoy. Your eye for the unique and beautiful is evident in each and every photograph. You have given them a beautiful chapter 1 in the novel of life. I hope that you will photograph many more of life's moments yet to come .Thank you again Lisa Greenspan Mother of the brideNovember 1, 2011 9:35 pm

asdfasdf, 22.05.2014 16:19

Zdravim Vas,
uvedte prosim nejaky kontakt na Vas.
Sme firma z TN. Ponukame Vam prazdninovu staz/prax:
Portovanie/prepisanie existujucej applikacie z Windows Mobile (C#) na platformu Android (Java).

lupajz, 21.06.2014 21:43

Re asdfasdf: Zdravím, tak isto som absolvent práve 1. stupňa na FRI a chcem sa opýtať, či nemáte aj nejaké možnosti spolupráce online z domu :) ide mi skôr o získanie skúsenosti pri práci na nejakých projektoch.

michal, 18.06.2014 15:52

Zdravím, som čerstvý absolvent bakalárskeho štúdia na Fakulte riadenia a informatiky v Žiline a hľadám príležitosť získať praktické skúsenosti v oblasti IT v podniku v Žiline alebo okolí. Mám skúsenosti hlavne s jazykmi Java, PHP, JavaScript, HTML, CSS, získané počas štúdia. Za prípadné ponuky alebo rady budem vďačný.

Peter, 12.07.2014 13:54

Re michal: Prosím kontaktujte ma na email plasek@plsdesign.eu. Hľadám web programátora na jeden projekt.

Filip, 17.10.2015 15:21

Dobrý deň. Som študent informatiky na FMFI, 2. ročník. Potrebujem si trochu privyrobiť popri škole, súčasne by som rád nadobudol nejakú prax v IT oblasti. Mám skúsenosti s programovaním v jazykoch C++, Java, HTML, CSS, PHP, SQL. Budem veľmi vďačný za akúkoľvek ponuku alebo radu.

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 30