Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Jasplastik Galanta

Jasplastik Galanta

filly22, 18.09.2014 17:55

Re www-w: úplne súhlasím s týmto názorom, pán Pocsai - OK, ale vedúci výroby a niektoré asistentky? Vymeniť! Lisovňa plastov... aj ja som tam robila, no odišla som, nakoľko prístup hlavného majstra je miestami až neznesiteľný. Výrobe nerozumie, nevie pozdraviť, huláka, nadáva, osočuje majsterky. Pracovať pod takým vedením? Zamyslel sa niekedy, či by nebolo lepšie prísť, vysvetliť, ukázať, viesť svojich podriadených? Je jednoduché hulákať ako primitív. Takým "majstrom" dokáže byť hocikto. Práca ako taká.. fajn, nič extra náročné, až na tie 12h smeny. Ale prístup k ľuďom? Nula bodov a pokiaľ sa nezmení, nikto to donekonečna nebude trpieť. Pracujem teraz v inej nemenovanej firme ... práca je náročnejšia na fyzickú kondíciu, no napriek tomu chodím s úsmevom domov, pretože namiesto nenávistného zazerania a kriku náš líder každé ráno pozdraví a za odvedenú prácu poďakuje! Človeku sa hneď lepšie vstáva do práce :) Som rada, že to skončilo a konečne mám pocit, že si niekto moju prácu váži...

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 56