Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Jasplastik Galanta

Jasplastik Galanta

www-w, 27.07.2014 09:46

Re cicuskapocaja si neber na chub:
No...po 1. pán Počaj??? On sa volá POCSAI. Nie je zlý človek vôbec, treba ho spoznať.....hoci má aj strašne zlé dni, ako každý iný./ja ho chrániť nechcem a ani nebudem, nech si každý myslí čo chce./ Po 2. ...celý JP je ako Auschwitz....S tým čo ostatný napísali napr. o prestávkach je to naozaj horor....správanie k operátorom tiež....hoci niektoré zmeny sa mohli tešiť, akú majsterku mali/majú,ale nie asistentky- lebo niektoré zmeny majú naozaj zlé asistentky, na záchod nie, ale tí, ktorí fajčia, oni môžu, lebo aj ona s nimi chodí viackrát von, hoci aj ona má len toľko prestávok, ako obyčajný operátor.... no potom hlavný majster...no ten kričí, kričí a kričí, a vedľa toho strašne smrdí....a nerozumie ničomu vo výrobe, to sa týka lisovne....to si môžem odsúhlasiť, nakoľko som tam pracoval niekoľko krásnych rokov.....na koniec len toľko, že tam treba vymeniť celé vedenie....toto je môj názor. Prajem tam pracujúcim ešte veľa krásnych rokov...ale pracovať však treba všade...ale nie je to jedno, že ako..

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 52