Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

Gipsy king, 11.03.2016 20:06

napadRe hojo: predstavujem vam
RAKOVINA (firmy) Š.P
METASTAZY (vo firme) - Kamaradi rakoviny , ritolezy, ludia bez nazoru
IMUNITA (skuseny ludia vo firme)
ORGANIZMUS ( fungujuca firma)
SLABE BUNKY ( operatori a pod )
Tu prichadza RAKOVINA hlboko sa zakoreni v ORGANIZME - Zacina sa nezvratny proces destrukcie , prechadza vsetkymi castami organizmu
Pritom pouziva lstivu taktiku -zrychly vyrobu , okresa ludi co zkratkodobeho hladiska zvysi zisk cim majitelom zalepy oci ziskava kontrolu a slobodu bujniet no po nejakom case sa bumerang vracia a prichadza nekvalifikovana prac.sila ktora zhltne ovela vacsi obnos penazi ako pociatocny stav vysledkom coho su zmatky otrasnych nasledkov, to nejaky cas funguje pretoze este imunita nieje oslabena , prichadza na rad aj ta ,taktikov ja som tvoj nadriadeny kamarat a ty mi povies vsetko co vies a ja ta nakoniec odkopnem ako psa tato faza trva dlhsie pricom vzarodku prichadzaju metastazi rad za radom vysledkom coho je organizovany bordel napriec celim spektrom toto je posledna faza ktorej vysledkom je ze rakovina je uz tak rozsirena ze nastava klinicka smrt

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 77