Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Agentura kraft personal

Agentura kraft personal

lubinko, 08.10.2011 16:37

Vie niekto o tejto firme nieco? Mate s nou skusenosti?

reagovať    poslať známemu

agama42, 03.01.2012 15:14

Re lubinko: to by som rada zistila aj ja....asi je to daka nova agentura a zakladatelia su iranec a a druhy s podobnym menom ale rakusan.hm?

ivana ivanica331(at)centrum.sk, 23.02.2012 20:46

Re lubinko: ahoj uz si nieco zistil o agenturee kraft personal? ak ano co je to za firmu.mam ist cez nu do rakuska

tinush, 23.02.2012 22:15

Re ivana: ahoj ivanka aj ty ides cez nich v utorok na hydinarsku farmu?ak ano prosim ozvi sa mi na 0911 678 130.dakujem

eva.nincakova, 11.04.2012 15:24

Re tinush:volala som na toto cislo,a vravi mi ze volane cislo neexistuje,,,

tinush, 18.03.2012 21:38

Re tinush: prosim vas nevolajte mi na toto cislo,nenastupila som tam a ani nechcem dakujem!!!!

ivana, 23.02.2012 23:16

Re tinush: mala by som ist ale este riesim jednu vec s obciankou

Lucia, 24.02.2012 21:04

Re ivana: Milí uchádzači, keď Vám bude Kraft personal ponúkať prácu na hydinárskej farme v Rakúsku, "ROZMYSLITE" si to poriadne... Pani alebo slečna Uhrinová, ktorá prácu sprostredkováva, nemá vôbec tušenia ako sa tam robí...maká... alebo aj má a nechce povedať čistú a celú pravdu...hoci čo vám nasľubuje, no ani štipka z toho nie je pravda...mne tvrdila, že je tam 10°C, no zabudla povedať to mrznúce mínus (-10°C), nasľubovala 8hod./denne...pričom sme robili 12, 13, ale už aj 16-17hod./denne...ubytovanie nič moc, stravovanie na firme (1 obed 3-4€, ktoré strhnú z platu)...denne vás tam buzerujú, terorizujú, nadávajú do ... na psychiku, slabšie nervy, slabšiu povahu...to, čo sa tam robí, psychiatria je veľmi slabé slovo...pracujú tam rôzne národnosti...jednej srbke sa vyhrážala čierna papula (Egypťan), že obetuje jednu guľku pre ňu a zabije ju...celá vystrašená, triaslo s ňou, rozplakala sa a chcela zavolať policajtov, nakoniec odišla z farmy... Hrozné zaobchádzanie s ľuďmi...do 10hod. na WC ani nesmiete, potom máte 2 polhodinové prestávky, pričom sa ani nestihnete ani poriadne najesť (pokiaľ prídete z dielne do šatne a dáte všetky veci:plášť, vesta, rukavice, čiapka, náhubok zo seba dole, nemáte čas ani na WC odskočiť), ani nemáte kde sa najesť (jedáleň aj fajčiarka zaplnená)...ani voľné skrinky, po 10hod. máte nárok 10min. na WC, ak to nestihnete a meškáte iba minútu, dostanete pokutu 10€...vždy keď odchádzate z dielne, musíte si odpípnuť, takže vidia čas...je tam hrozná zima(omrzliny na rukách aj cez dvoje teple rukavice,vyparené miesta na tele, hrozný smrad...) moje spolubývajúce už viac krát zvracali... jedna pani chytila zápal priedušiek, išla k doktorovi, on jej predpísal dvoje antibiotiká,chcel ju vypísať na PN, ale Egypťan, ktorý ju tam viezol, jej dopredu povedal, že žiadna PN... keď sa jej doktor spýtal, že kde pracuje, mu odpovedala a on iba mávol rukou...dal jej iba papier na 2 dni...keď prišla na izbu, Egypťan jej vraví: arbeiten, arbeiten...ona mu povedala, že žiadna práca, dala mu papiere a zostala na izbe...dnes sme konečne dorazili dom a už sa tam ani jedna nevrátime...
PS: Ľudkovia moji, pýtali ste sa na Kraft personal...ja mám s ňou skúsenosti a nie dobré... ešte dodám: Keď ťa čierny nevy****, nemáš dobrú a ľahkú prácu...( ponúknu alkohol aj drogy, len aby ste dreli ako kone)...

NIKDY VIAC, 21.03.2012 18:06

bola som tam nič nebola pravda co nám pani Uhrinová povedala bolo to strašné.ĽUDIA TAM NECHOĎTE NIKDY LEDVA SOM SA DOSTALA PREČ.

Lucia, 02.04.2012 15:35

Re NIKDY VIAC: tak tak

lubo0105, 14.03.2012 18:26

Re Lucia: mozes mi prosim povedat ako dlho si tam bola? v tom pripade sa musite aspon trochu poznatn z ostatnymi.

asWrompmmf1x 2gene(at)mails-4-mails.bid , 30.05.2016 17:51

lubinko, 13.03.2012 18:37

Re Lucia: nebyvala si nahodou v uttendorfe?prosim odpis

zuzka, 17.03.2012 10:43

Re lubinko: lubinko mohli by ste mi dat kontakt na vasu manzelku,ja mam stredu nastupit prosim odpiste na maillovu adresu alebo na cislo 0915 790 230,dakujem zuzana

Lucia, 14.03.2012 13:51

Re lubinko: nie nie

lubo0105, 14.03.2012 18:19

Re Lucia: ak sa mozem opytat v ktorom meste munderfing?

kecana, 13.03.2012 13:02

Re Lucia: Mila Lucia, dakujem ti za tvoj prispevok, pretoze som sa na tu pracu aj ja pytala, a teraz si na internete overujem vsetky mozne informacie o tejto firme, co sa tyka tej Natalii, tak ona si len svoju pracu robi, o skutocnosti vediet ani nemusi, si myslim ja osobne, no ale hlavne dakujem ze si uverejnila tuto skutocnost a na tu pracu sa im z vysoka vy......!!! dakujem za vsetkych

Lucia, 14.03.2012 13:48

Re kecana: nemáš zač, Kačena

Natália, 09.03.2012 11:08

Re Lucia: Milá Lucia, reagujem na tvoj "príspevok".Zmluva je vystavená na 8 pracovných hodín,za každú hodinu navyše je zaplatených 6 Eur.Nepracuje sa tam zadarmo,každý pohyb aj dovolenky sú zaplatené.Ubytovanie by ste si predstavovali aj s wifi ,skúste to v 5 hviezdičkovom hotely.Čo sa týka obedu a strhávania ,zabudli ste dodať ,že na stravu sa dáva 150 Eur a k tomu máte výplatu zvlášť.O ostatných veciach sa vyjadrovať nebudeme,o rasistických útokoch už vôbec nie.V každom prípade Vám želáme veľa štastia pri hľadaní novej práce tu na Slovensku(snáď niečo nad 300 Eur zoženiete).

Lucia, 10.03.2012 17:51

Re Natália: Milá Natália, zabudla si dodať, že až po odpracovaní tých 166hod. sa rátajú nadčasy...(čiže napr. za 3 týždne si odrobíš 166hod. a 4 týždeň robíš nadčasy a robí sa od nevidím do nevidím- zabudla si dodať!!! ( na SK sa to ráta 8hod. + 4hod/nadčas a tam 8hod.+4hod=12hod zo 166hod) Moja milá, bola som tam dosť dlho na to, aby som pochopila, o čo tam každému ide... podľa toho, čo píšeš "predala si svoje telo"... máš wifi, bývaš v krásnom vysnívanom domčeku, neboj sa, že som nespoznala viac báb, ktoré im dali... 150€ sľúbili každému... a ďakujeme, prácu už máme a nesťažujeme! Keď som pracovala na SK, 300€ bola ani nie polovica z môjho platu, takže keby sa chcem aj na SK vrátiť, sa nesťažujem!

Natália, 26.03.2012 13:12

Re Lucia: Milá Lucia, to čo tu píšeš o "predávaní" by som si dala pozor na jazyk,to je veľmi vážne obvinenie.Podávaš informácie ,ktoré nemajú nič spoločné s firmou.Takže keď si to tak zobereme,keď niekto slope automaticky firma podáva alkohol?...dobre som to pochopila?Je tam veľa zamestnancov a nie všetci sú priamo z kraftu ,takže garantovať kto sa ako bude chovať je nemožné,od firmy ste len prepožičaní na prácu na výrobnú linku.

lubinko, 13.03.2012 18:32

Re Lucia: odkial pochadzas?

Lucia, 13.03.2012 18:41

Re lubinko: "Nieje všetko zlato, čo sa trbliece"

lubo0105, 14.03.2012 18:23

Re Lucia: ako to myslis?

Maria, 02.03.2012 21:37

Re Lucia: Ahoj Lucia mna tiež vybrali cez tu firmu, ale ked som čitala tvoj članok tak som y toho uplne hotova.už vobec nemam chut tam ist.

nikuša, 02.03.2012 16:06

Re Lucia: Ako ste sa potom dostali domov ? Pustili Vás vobec ? A ako dlho si tam bola ?

reddark21, 28.02.2012 23:39

Re Lucia: pošleš mi prosím ťa na neta kontakt ja tam mam tiež ísť zajtra.Rakusko hyd.farma za kraft personal

ivana, 26.02.2012 17:11

Re Lucia: ahoj prosim ta mozes sa mi ozvat na ivanica331@centrum.sk

šišibiši, 02.03.2012 16:04

Re lubinko: Ahoj lubinko prepáč,že ťa vyrušujem ale nemohla som si nevšimnuť tvoju reakciu na kraft personal s.r.o. ...Ak sa smiem reagoval si životopisom na hydin.farmu ??? Lebo nám povedali, že berú len ženy ...

lubinko0105, 14.03.2012 18:13

Re šišibiši: neviem preco ale len zeny

tygrica36, 12.04.2012 08:08

Re lubinko0105: dobry den,chcem sa opyty a ta vasa manzelka ked je tam tak ona o takom dacom doma nerozprava???po kolkych odpracovanych hodinach alebo mesiacoch ona chodi domov,mozete mi napisat,,,dakujem.

lubinko, 13.03.2012 18:30

Re šišibiši: beru len zeny mam tam manzelku asi pol roka a nestazuje si viac o podmienkach nic neviem je mi luto ale ked nieco zistim hned budem reagovat

Príspevok vymazaný, 21.03.2012 18:10

Autor príspevku porušil kódex diskusného fóra, príspevok bol vymazaný.

eva.nincakova eva.nincakova(at)centrum.sk, 11.04.2012 15:09

Re lubinko: dobry den,akurat som si precitala prispevky na tu agenturu a hlavne na tu pracu do hydinarni,ja som mala takisto odcestovat toho 21.3 ale dopisial som neodisla,pretoze sa terminy len presuvali a naposledy mi bolo povedane ze sa pojde po velkej noci a ani sa mi z agentury uz neozvali.ale som dost prekvapena z reakcii na hydinarnu,kedze tie zeny co davali tie inzeraty tu na internet a dokonca aj tu na vychodne slovensko,v telefone o tej praci rozpravali velmi pekne..keby niekto o niecom vedel,tak mi mozte napisat na meil,,eva.nincakova@centrum.sk

jana, 11.04.2012 18:19

Re lubinko: Aj ja som mala ist po velkej noci ale nikto sa neozval.Je tam niekto z vychodu rada by som vedela o tejto firme viac. DAKUJEM.

drupi2 drupi2(at)azet.sk, 17.04.2012 10:06

Re jana: Ahoj,kludne sa ozvi viem o tej farme dost,bud na email alebo cislo-0907-229218.Som z vychodu.Marcel

nika, 15.02.2013 16:11

Rahoe drupi2: ahoj vieš niečo aj o firme čo je v nemecku?lebo má tam íst moj manžel a všetci píšete iba o rakusku,

eva.nincakova eva.nincakova(at)centrum.sk, 11.04.2012 18:38

Re jana: ja som z vychodneho slovenska a tiez som mala uz ist toho 21.3, a ako som vyssie pisala uz bol termin po velkej noci a zatial.nic..mozem sa stebou nejak skontaktovat,hoci cez meil,,

lúpežníkova dcéra, 23.04.2012 00:34

ten Egypťan, o ktorom Lucia píše sa volá Valid. každý mesiac dostáva peniaze pre nás, ktoré nám má dať, 150 eur na stravu, ale nie každá ich dostane. on zvykne ženy navštevovať a niektoré dostanú na stravu 400 e a niektoré nič. a tie dievčatá čo dostávajú tie veľké penieze on neho počuť na tri poschodia, ako mu za to ďakujú :)

marika, 24.04.2012 18:38

Re lúpežníkova dcéra: Zaujimalo by ma preco ked sme mali ist pred mesiacom a pisete ze je tam tak velmi zle preco tam nemaju ziadne volne miesta a vsetci tam stale pracuju.

ala, 02.05.2012 17:25

Re ala
pokial viem aj z Trnavy tam robia cez kupex

tygrica36, 26.04.2012 21:29

Re marika: lebo tam dodavaju este zeny vraj z inej agentury,aspon sa o tom hovori,,,tak asi uz pre nas neni volne miesto,,,,a to sa tiez divim ze kazda nadava a kazda sa tam drzi,,,

marika, 27.04.2012 08:45

Re tygrica36: ty si tam tiez mala ist pred mesiacom a este stale si neodysla ci po precitani tychto prispevkov mas chut tam este ist

tygrica36, 28.04.2012 18:27

Re marika: ano mala som ist uz pred vyse mesiacom,ale doteraz sa neodislo,lebo si pisem aj s viecerymi zenami co mali ist toho 21.3.,ale po tom vsetkom som sa rozhodla ze ani neodidem,,tie peniaze mi zato nestoja aby som sa po psychickej stranke nicila,,,

tygrica36, 24.04.2012 16:21

Re lúpežníkova dcéra: a ty to ako vieš ty tam momentalne pracujes??ale ved bolo nam zenam povedane co sme mali uz pred mesiacom ist ze na stravu nam ma dat po 150e,,ze to nam patri,tak ako to ze on ich neda,,,ako ktora sa mu zapaci tak takej da a ktora sa mu nepaci tak ma z coho zit zo vzduchu??

Lucia, 24.04.2012 11:23

Re lúpežníkova dcéra: 400€ a niektoré nič? Tak to je teda pekné svinstvo, tak o tomto som vôbec nevedela :(

lúpežníková dcéra, 29.04.2012 10:30

Re Lucia:
teda po novom už sa nedostáva len na stravu, ale aj na oblečenie :)

xxxxx, 05.05.2012 17:38

cauko ja tam pracujem ked sa tak vo vsetkom vyznas tak tie prachy tiez musis poberat a este ine vsak

Príspevok vymazaný, 15.06.2012 13:56

xxxxx, 17.06.2012 13:57

Re lúpežníková dcéra: ty si riadna chudera ja moja tam pracuje stale a mame uz aj rakuske zmluvy a take k tebe podobne sa ani necudujem ze nemate pracu

marus, 21.02.2013 15:40

Reprosim ta posli mi kontakt na agenturu ja by som tam tiez chcela pracovat dakujem
xxxxx:

Príspevok vymazaný, 07.08.2012 10:52

tygrica36, 06.05.2012 10:36

Re xxxxx: chcem sa opytat a nahodou nevies koli comu sa nepriberaju dalsie zeny z agentury ku vam ked sme z agentury kraf uz mali nastupit 21.3 a doposial sa neodislo??

xxxxx, 14.07.2012 19:54

Re tygrica36: teraz prislo okolo 15 zien volaj tam inac ti neviem poradit

princezna diana, 17.05.2012 20:54

pracovala som tam a verte ci nie lutujem to!je vela moznosti v rakusku a skoncit tam za maximum 900eu za 220hod je sprostost.ucte sa jazyk a dvere vam budu vsade otvorene.podla mojho infa uz tam tak lahko nebudu priberat...ze slecna Natalia ;)

Silvia, 12.06.2012 16:01

Re lubinko: aj ja som tam pracovala ale za 11 mesiacov som mala toho vsetkeho dost a o agenture sa nebudem vyjadrovat

marus, 21.02.2013 15:36

Re Silvia: prosim ta posli mi kontakt na tu agenturu

M , 03.10.2012 09:29

Pozdravujem Katku s cerventmymi vlasmi. Ak tam teda este robi a je stale tak sfarbena:) je to super zabavna baba ktora kazdemu vycari usmev na tvari.............

jana022, 18.03.2015 21:21

Re M : ahojte,no ja len tolko ja tsm prscujem uz 4roky s mam tam trvaly pobyt uz,ziadnecierne hlavy su tam uz neni,je tam super,,,,,

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 44