Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Pracovné agentúry

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Pracovné agentúry

milly, 25.04.2008 18:27

Ahojte.Chcem sa spytat, ci niekto moze odporucit neaku serioznu pracovnu agenturu s ktorou uz ma dobre skusenosti, pripadne ktora je neseriozna.Dakujem

reagovať    poslať známemu

Sawyer, 19.09.2011 07:52

Re milly: Ahoj preposielam link edilo.ath.cx/au-pair-55963471.html
Nejedna sa priamo o tuto pracu na linku ale je jedna holka vola sa Veronika Misejova je aj na Facebooku , islo cez nu kopec kamaratov a kamaratiek pracovat do anglicka a pocul som len samu chvalu fotky z Anglicka hovoria za vsetko. Myslim ze firma alebo agentura sa vola The Bestconnection, maju aj vytvorenu skupinu na FB.

Andrej. D., 21.10.2013 10:57

Re milly:
Určite sa môžeš spoľahnúť na agentúru plus! ja už cez nich pracujem druhý rok a spokojnosť. naozaj. takže omrkni ich ponuku http://agenturaplus.sk/brigadnici-hladame-brigadnikov a ak budeš mať akékoľvek otázky, pokojne sa ma môžeš opýtať. držím palce s hľadaním!

patres86, 02.11.2013 17:06

Re Andrej. D.: ahoj andrej a kde si zamestnaný cez tú agentúru? v zahraničí? mňa by konkrétne zaujímala práca v zahraničí, či sú seriózna agentúra, myslím agentúru plus, či garantújú tú prácu, ktorá je napísaná a ubytovanie je v pohode? vďaka! Pares

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 51