Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

peter, 15.09.2016 11:10

Re adolf: jasne, ze sme tam my zidia a stbaci, mal by si tam nebodaj byt ty trotl negramotny?
-------------------------------------------------------------------------------
k veci:
v customer fulfillment som robil niekolko rokov, zalezi velmi, ba az uplne bytostne od timu a od psychiky kazdeho cloveka, ako velmi je priebojny a asertivny a kde su jeho hranice.
ja som robil standardne od 9-17.30, sviatky robila cast timu pokrytie, nemyslim ze robili ti co nechceli, vzdy sa nasli ti, co ten sviatok za extra peniaze radi odpracovali, vikendy sa nerobili vobec, iba ak uplne vynimocne, praca cez vikend taktiez preplatena.
nadcas pocas tyzdna standardne nepreplacany.
tym chcem povedat, ze ja som sa tam mal dobre, a nemal som vela dovodov nadavat na to ze by som tam travil cely zivot a aj ked si na skole nik nepredstavoval, ze bude robit toto, nepouzil by som slova "vyhni sa tomu za kazdu cenu".
ak clovek chce na sebe pracovat, tak sa moze vypracovat aj po menezmentovej linii aj po odbornej, aj uplne mimi CF, momentalne F&P celkom rekrutuje a vela ludi z CF tam prechadza, lebo uz maju nejake navyky, poznaju system a skratka je to s nimi vo vacsine pripadov jednoduchsie ako s uplne novym clovekom zvonka.
nastupne platy v sucasnosti idu v CF okolo 1100 ako som pocul, s exotickejsim jazykom to ide vyssie potom. ak sa clovek na pohovore zle preda a vypyta si extra malo, tak ho po roku dorovnaju na nejaky firemny priemer.
je lepsie sa predat co najlepsie samozrejme, lebo s vyjednanym platom bude clovek nejaku dobu existovat, bez zmeny pozicie sa da zvysenie platu dosiahnut prakticky len za dobre medzirocne hodnotenie a to clovek vie ziskat az ked je trosku zorientovany vo veciach.
co sa tyka tej asertivity, clovek moze narazit na ludsky dobreho manazera, ktory nebude nikoho tlacit do nadcasov a vikendov, ale aj na takych, ktori s tym nemaju problem. Co si treba uvedomit je, ze mate moznost povedat nie, mate uzavretu pracovnu zmluvu a za jej obsahom si treba stat.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 29