Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

mimii, 06.03.2015 21:41

Re kaika89: no radim kazdemu normalnemu cloveku co ma na vyber..nech si nevybera IBM ISC..ja som zacala pred rokom..po istom case clovek zisti ze handluje ciste s****y, je toho velke kvantum, poriadne ma nezaucili, je to take poplasene nahananie sa za informaciami - ktore neviete kde ziskat, stres koho oslovit aby poradil, tlaky su velke, vianoce a silvester na h***o, ked nastupite daju vam comp kde nemate ziaden accessy do toolov, kolegovia vam ich musia pozhanat aby ste vobec mali wifi, pripojenie na telefon atd...jedina vyhoda ktoru vidim je ten rok skusenosti tu. planujem zmenit pracu.
spociatku sa mi to videlo ako fajn pracicka, no to ani zdaleka nie je. do firmy som dostala zopar ludi a kazdy nadava :) no proste bullshit

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 25