Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

AndyBS, 05.09.2014 13:55

Re:
Mám výšku, rok som po škole, anglina v jazykovke C1, bola som odporučená do IBM jednou slečnou, bola naozaj milá, zlatá.. cez kamošku. A nanajvýš ani len sa IBM neunúvalo ma pozvať na pohovor.. je to o výdrži a ak som videla email, že cez ODPORUCENIE INEHO ZAMESTNANCA ma ani len telefonicky neoslovili, tak ma uplne prešla chuť pracovať tam, kde si ľudia aj tak ničia chrbát poriadne ak tam robia, sedia celé dni.. supporty robia aj doma od rána do vecera. TO je aký život.. Sila.. niečo za niečo.. plat je aj ok. super.. ale za to je aj vyššia cena.. Držim kazdemu palce.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 50