Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Praca v IBM?

Praca v IBM?

peeetrzka ne, 28.08.2013 18:53

Re Gunagu: Ja mam opacnu skusenost...
V agenture vsetko ok, az na to, ze clovek co robil so mnou pohovor bol obleceny ako keby prisiel z kupaliska..ale to je v podstate jedno...hlavne aby som urobil dojem ja - uchadzac, ta ňe? Ta co? Cize take ze vyprasene leginy, bluzka a pod. nebudem riesit ...
Co sa tyka ludi v IBM, nikdy viac, nikdy viac nikdy viac!!!!!!!
Preco? Asi som sa dostal do horror teamu...prejdem k veci...aby sa niekto kto si hovori team leader alebo aby niekto kto manazuje ludi so mnou bavil stylom - tu Ta nikto za rucicku tahat nebude, si tu dva tyzdne aj s topankami a ty prekrucujes veci, tak to je vazeni na posudenie ze co tam taka manazerka ludi vobec robi...nehovoriac o tom, ze ide na meeting typu "na kobercek" s tym ze si ani neoveri fakty o cloveku ktoreho si vola na kobercek, ci a ako si odviedol svoju pracu...na meetingu zacala na mna utocit ze si nepisem poznamky, nic neviem a podobne...pritom ja plny notes poznamok a v skratke som urobil vsetko tak ako sa odo mna chcelo. Nebudem zachadzat do detailov, ale aj toto sa stalo, v podstate sa nedalo urobit nic ine len odist...pracovat s niekym kto ma evidentne problem sam zo sebou a este od takeho cloveka prijimat prikazy a brat ako autoritu ... nie dakujem, to by mi museli zaplatit 3.nasobok tej almuzny co ponukaju...takze dakujem neprosim. Takychto manazerov su plne lavicky na namesti v kaviarnickach kde len sleduju a trepu jedna na tri svoje subjektivne nazory na druhych...takychto manazerov si strcte prosim do otvoru nize pasa.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 47