Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Pozná niekto agentúru PPK company Nitra

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Pozná niekto agentúru PPK company Nitra

bo, 04.04.2008 18:40

Ahojte.Prosim Vas ak mate niekto skusenosti s agenturou PPK company Nitra-Ing Valachyova môžete mi napisať?Mojich kamaratov zaujala ponuka prace do vinohradov vo Švajčiarsku,praca podla inzeratu je dobre platena a ubytko je zdarma.Tato agentura je udajne registrovana na UP v Nitre,tam som ju však zaregistrovanu nenašla.Ak teda mate DOBRE alebo ZLE skusenosti napište prosim.Ahojky Dakujem

reagovať    poslať známemu

beba, 26.04.2008 19:12

ahoj...viem ti povedat cez koho urcite nemaju ist agentura opportunities a pokial ide o moj osobny nazor, tak by som neverila ziadnej, ktora ma mail na nejakom gmaili alebo poste abo tak nema vlastnu stranku.

peter, 26.04.2008 22:32

Re bo:aj mna ponuka zaujala.dozvedela si sa nieco nove, su seriozni?ja budem priamo volat do zenevi, mozno sa dozviem viac.odpis prosim peter

JAKO MO, 12.08.2009 12:08

SOMARINAAAAAAAAA

janko z Detvy , 12.08.2009 12:12

Niekedy som pracoval v Nitre SONY a bol som v tejto agenture s kamosom aby sme sa zaregistrovali zacvakas neviem uz kolko a ze sa ti potom ozvu este atd bla bla bla asi tak a slubuju krasne zarobbky asi eur hodina alebo svajciarsko neviem kolko frankov ale tak ze zaujme proste ja som pobehal kus sveta švajčiarsko Nemecko taliansko rakusko ale to boli len sezonne prace no hladam teraz aj ja nieco take aby to bolo aspon na rok joker@szm.sk

bo, 01.08.2008 19:52

Re peter: Ahoj Peter po dlhšom čase som klikla na diskusné forum,zaujímave čo sa za taký čas nazbiera.Volala som do Nitry na ÚP nič o tej agenture nevedeli,povedali mi len že možno je nová a ešte nie je zaregistrovaná,to však bolo začiatkom apríla. A ty si zistil niečo konkretne?aj ked je to dlhši čas a nazory som si prečítala zaujímalo by ma to. Vdaka Bo

petra, 09.05.2008 17:36

Ahojte,
ja som tam bola osobne - v tej agentúra, ale vôbec neviem, čo sú zač...neviem ako dlho "existujú", to ma zaujíma...

kati, 19.05.2008 17:08

Re petra: ahoj ja som bola tiez osobne v PPK, zaregisterovala som sa asi pred mesiacom a stale sa mi neozvali.dneska som si o nich precitala vselico.zajtra sa tam chystam.

berdard, 07.07.2008 20:29

Re kati: cau kati, bola si tam osobne? co si vybavila?lebo aj ja som zaplatil asi pred mesiacom a nic...nevolaju, nepisu, musim volat ja...

petriik , 08.06.2008 11:20

vie niekto nieco o tej agenture ppkcompany ? za odpoved vopred dakujem konkretnejsie o pracu vo francuzsku ... dakujem

Linda, 14.07.2008 15:05

Ahojte, ja som sa tiez zaujimala o pracu z PPK company vo svajciarsku Zurich do pizzerie, napisali tam aj nazov tej pizzerie. Ja som ju hladala v svajciarskom zozname telefonnych cisel a taka pizzeria s takym nazvom vobec neexistuje. Nemyslim ze sa im da verit. Ak ma niekto kladne skusenosti napiste ...

adameva, 16.07.2008 12:21

caute. co ste zistili o ppk company?zaujima ma to, pretoze ich ponuky sa mi pacia.chcela som si overit ich registraciu, ale nedari sa mi to.dostal z vas uz niekto job cez nich?prosim ozvite sa.

eva paladiová, 26.07.2008 00:01

Ak chcete vedieť viac o PPK Company v Nitre dajte si Databázu podvodníkov,alebo Profesia.sk - diskusia o PPK Company, alebo cez Google ppk company a nájdete kopu príspevkov o tejto podvodníckej agentúre. Táto agentúra láka ľudí na zaujímavé zárobky vo Švajčiarsku a skutočnosť je taká, že po tom čo zaplatíte reg. poplatok čakáte niekoľko mesiacov a dočkáte sa figy borovej.

inga, 13.08.2008 12:03

ahoj, zabudnite na PPK su to PODVODNICI, dala som si ziadost, aby mi nasli pracu vo Francuzsku v restike. Mam statnicu z franiny, niekolko mesiacov som robila vo france, takze mam prax...teda ak mne mali "problem" zohnat pracu tak komu potom zozenu??????

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 35