Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

lenka, 12.10.2011 11:13

Re peťo: nepisal si pravdu,lebo ten tvoj sef ,o ktorom pises je velky podvodnik,zaraba na ludskej sprostosti slovakov,sama som na to doplatila,dodnes t.j.12.10.2011 som od roku 2008 nedostala od nich okradnute peniaze nieln za depozit ,ale aj ine poplatky,ktore mi protipravne zrazili a nevratili,tak ako mnohym inym,tento BARAN,tak sa totiz vola ten podvodnik zo slovenska,zo sprostosti slovakov lieta do dominikanskej republiky,zatajuje sa ludom,ked zistia,ze ich podviedli,tiez sme pracovali najprv v spanielsku v torre pacheco,spravali sa tam k nam ako k dobytku,pracovali sme aj 12h v strachu a v mraznicke,ubytovanie katastrofalne na poli medzi arabmi, na izbach po 3 az styroch,hoci podla ang.praca ubytovanie musi byt po jednom,ale baran a jeho druzka odviedli anglicanovi za 4 osoby a hoci ich v dome byvalo 12,ostatne islo do ich vrecka ako lacno a dobre zarobene peniaze na hluposti slovakov,lebo kde sa budete ozyvat,ked byvate na okraji mesta a do roboty chodite v malom mikrobuse aj 15 samozrejme za 5euro jedno cesta,je to nehorazne,bola by som velmi stastna,keby sa ozvali vsetci,ktori pracovali cez jark,dali by sme staznost na patricne miesta,nebudeme predsa podporovat taketo svinstva voci nam zobrakom v spanielsku alebo velkej britanii daklujem a zdravim vsetkych poskodenych

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 28