Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Norman Montilla, 08.02.2011 07:53

Re Pablo: Dakujem Pablo. Mas pravdu, na tie brigadychodilo vela ludi, ktore sito predstavili po svojom, mysleli ze idu na dovolenku, nedodrziali pracovnu disciplinu, urazili sa lebo varj prisi na farmu, ktora je daleko od mora, atd. Tieto ludia svojim spravanim viackrat sposobili ze farmar predcasne ukoncil pracovny pomer so vsetkymi ludmi na farme, doplatili sa ludi, ktore brali vazne tu pracu a potrebovali ju. Inac ja som sa muse roztrhnut, aby som za rekordny cas zohnal dalsiu brigadu.
Nie som isty kto si, ale ked si pisal ze si bol trikrat, tak potom vies ako sem sa spravali k nasim brigadnikom, zaplatili sme im niekedy letentku, pozicali sme im peniaze.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 47