Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Norman Montilla, 08.02.2011 07:36

Re henrieta: Pani Henrieta, je mi luto co sa vam stalo s tymi peniazmi, ale musim vas upozornit, aby ste si dali pozor na to co pisete, lebo mam pocit ze niekto z vas robi srandu. Verim vam ze ste zapaltili tie peniaze, ale som isty, ze ja som vam nikdy neslubil vratit ziadne peniaze, ani ziadne peniaze som od vas nedostal, a to preto, lebo my sme sa fyzicky nikdy nestretli. V case kedy ste vybavili pracu cez agenturu Opportunities ja som tam uz nerobil. Robil som tam do augusta 2007. my sme sa asi nidky nerozpravali ani nevedeli. Ak mate nejaky doklad, kde vraj som sa podpisal, prosim vas dajte mi vediet: Navrhujemvam osobne stretnutie.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 68