Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Norman Montilla, 07.02.2011 16:58

Re pili: Pani alebo slecna Pili, nikdy som sa neschoval, a pozyvam vas na osobne stretnutie, ak som od vas bral nejake peniaze za sluzby, ktore som nesplnil vratim vam tie penize. Pridte aj s prijimovym dokladom. Este nieco: vybavit rigadu pre stovky ludi naraz nie je lahke, este vybavit pre tych ludiaby mali zadarmo dopravu do Spanielska, ubytovanie, atd... vy sa tu rozculjete a nadavate na mna, ale su stovky ludi, ktore su mi vdacne za to ze som im pomohol. Poprosim ich, aby vam to povedali osobne, alebo cez tento portal, budu medzi nimi ludi, ktorí dostali od nasej firmy "vreckove", tedda sme financovali celu cestu. A este nieco: posledne 2 brigady, ktore sme organizovali, zo 280 ludi, ktore sme poslali nazber oliv, platili sme cestu a vsetky naklady stym spojene...nikto nezaplatil, este tam sa opili dvaja brigadnici a "pozicali" si auto od majtelky farmy, v Granade sa prevratili a stalo mi to skoro 400.000 Sk. A poslednaBrigada na cucuriedky, z 120 ludi len 50 platili. Dohodneme si stretnutie kedykolvek

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 45