Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Agentúra OPPORTUNITIES

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Agentúra OPPORTUNITIES

Pili, 05.03.2009 20:08

Re bo:No ako som pisala uz pred tym, ked sme sa zacali ohlasovat za peniaze, tak uz bola agentura davno prepisana na nu... Mne sice slubil ze mi peniaze vrati, ale od vtedy ubehli uz 3 roky. Ked som mu volala , ze co je s peniazmi tak sa nehlasil na telefone a brblava Kamila povedala, ze je momentalne odcestovany... Uz mi bolo az trapne, stale vyvolavat za peniaze, aj ked boli moje... No aco sa tyka momentalne ludi, co chcu vymahat peniaze spät, tak mozu zabudnut, lebo Kamila a Norman sa rozisli. On sa na SVK nenachadza a ona agenturu zrusila... Moze byt ze sa vratila zase k rodicom, ale kto ju bude v Senci hladat...

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 23