Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Agentúra OPPORTUNITIES

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Agentúra OPPORTUNITIES

Pili, 20.02.2009 20:08

Agentura OPPORTUNITIES. Dalsi spinavy venezuelcan, ktory sa nabalil na ukor sprostich slovakov. Mna tiez oklamal, ale najhorsie na tom bolo to, ze to bol kamarat mojho brata.Mala som slubenu robotu vSpain. Pytal odo mna 15.000sk. Ked sme dorazili na miesto zistili sme ze chlap u ktoreho sme robili, mu este zaplatil za nas(isli sme 4)to znamena ze od nas nemal dostat ani korunu a on chrapun od nas este zinkasoval dalsie peniaze.Mali sme slubene letenky tam aj naspat,lenze to sme si platili vlastne my tym ako sme mu dali 15litrov. Ale pozor len letenka do Barcelony. Ked som isla na SVK, som si platila letenku z toho co som zarobila. Ked som ho navstivila zacal sa vykrucat a vyhovarat a poza chrbat robit spinave tahy. Ak sa ta sliepka Kamila Zilinkova nehlasi, zistim jej adresu a s radostou vam ju tu zverejnim, pretoze Norman sa urcite nenachdza na SVK... A dalsia vec ked som cestovala s touto agenturou,tak bola pisana na Normana, ale po tom co sme sa zacali ohlasovat za peniaze a spanielom tiekli nervy rychlo to prepisal na Kamilu.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 36