Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

javor, 24.11.2008 17:49

Re bo: Universal consulting je naozaj seriozna agentura. V lete 2008 som bola cez ńu na Krete, mala som tam obrovske problemy, /natrafila som na novodobych otrokarov, ktori chceli, aby som pracovala 12hod/denne 7 dni v tyzdni, porusovali vsetky dohody, ktore agentura s nimi vyjednala/, tak som sa po mesiaci spamatala a zavolala som do Universal a oni mi okamzite pomohli. Telefonicky kontaktovali partnersku agenturu v Grecku a dokonca mi do 2 dni a bol vikend, nasli inu pracu. Takze tuto agenturu odporucam, aj ked nie su najlacnejsi. Ale asi najlepsie je irsko alebo anglicko cez ich pracovne agentury. A samozrejme ucit sa anglictinu. Nic ine nam neostava, lebo za 360euro nemienim chodit do prace. Ahojte Len prosim vas nikdy nechodte pracovat na Kretu do Loutra. Tam este nepoculi, ze otroctvo je zrusene a zmluvy su pre nich toaletny papier.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 47