Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Informacie o kuracej farme v anglicku sandikroft

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Informacie o kuracej farme v anglicku sandikroft

Peter Sluka, 28.06.2011 10:20

dobry den vybavujem si pracu do sandikroftu v anglicku na kuraciu farmu cez mc tour mozete mi niekto poradit co je to za pracu ci je spolahliva dakujem

reagovať    poslať známemu

kirsten , 04.07.2011 15:56

Re Peter Sluka:
Dobrý deň, reagujem na Vašu správu ohladom práce v Sandykrofte. chicken factory.
Niekedy je rada z osobnej skusenosti lepšia ako žiadna.
príbeh okolo chicken...budem stručná aj ked je dlhý.
V prvom rade je najdôležitejšie či tam idete cez agentúru, alebo priamo sám.
Ja s.šla cez agenturu Mobile college(podala som na nich stažnosť, lebo ma oklamali) Nielenže nesplnili termín nástupu,lebo ako nás odviezli do továrne, tak sme sa museli podrobiť lekárskej prehliadke, o ktorej nás nikto neiformoval.
Jedna doktorka ktorá vykonala všetko(bolo to ponižujuce )kontrola moču, hygiena a to najhlavnejšie ZUBY.(udajne koli hygiene!)Stalo sa že ked mal niekto kaz, povedala mu daj si ho urobiť, dovtedy nemôžeš nastupiť.
nie každí z tej várky ludi čo boli so mnou prešli a nie každého vzali,(podla vysledku dr.prešiel neprešiel)
Potom nasledoval trainig day,týždenny, kde davali testy a skušali anglicky jazyk.Až potom ma pustili do vyroby. Hruza(zima najviac do 3 stupnov) gumaky plášť, cez usta hygienicke ruško a ideš.Bud pakuješ, kde maš priamy kontakt s masom ale možeš si vybrať aj miesto kde sa sliepky zabíjaju(vela slovakov sa tam hlasilo) Jedna prestávka, a na wc ma niekedy ani nepustili.
Sem tam nejaky angličan do teba rypne že zle pakuješ...radím byt ticho, lebo ja som sa ozvala.Angličanka sa išla na mna vystažovať a po troch dní som dostala vypoved. Oni to odôvodnili, že to kôli žuvačke ktorú som žula na pracovisku a nedodržala som hygienicke predpisy.
Takže v chicken factory nikty viac, ale nielen tam všade v anglicku sa správaju
k vychodnej europe ako k menejcenným, a radím pri nejakom konflikte s provokujucim angličanom byť ticho a ignorovať.

Me, 13.02.2014 10:20

Re kirsten: Mas uplnu pravdu. Praca tam a v koncentraku to je to iste.

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 42