Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Vic, 14.04.2011 15:37

Re mirka: tak mna tiez napadlo to ze potom co si dal na stranku ten dlhy text tak ze co uplne sa obhajuje bla bla aj som tomu normalne uveril ze keby to bol podvod na keru p by si na takom liste dal zalezat sa oto vlastne staral . tak ale teraz ze mu uz 2den volam nonstop a stale nic mi to je take zaujimave dobre zvoni ti tel kazdy vola a povedzme nema nato cas da si dole zvonenie nevsima si to ale ked ma kazdemu oznamovat ze kedy o kolkej ide ten bus uz Zajtra dokonca tak preco by si vypol mobil??? kebyze ja som ten co vam sprostredkuje tu pracu a ktomu stopercentnu tak tych 30sekund na kazdeho aj ked to je 100 ludi minimum ma nezabije ze hej ty lol o 3tej priblizne ma byt tam a tam bus .petoze presny ten bus isto nebude . no tak len tolko dozajtra este je cas ale u mna su na toto sance minimalne aj ked som tie peniaze zaplatil najviac ma **** len ze som mohol mat uz pracu aj ked tu na svkl za smiesne vyplaty ale aspon nieco ale som to kvoli tomuto odmietol a ked to bude podvod thak ma jhebnie :D

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 47